POCO M3 Pro 5G işlemcisi belli oldu

POCO M3 Pro 5G işlemcisi

POCO M3 Pro 5G işlemcisi belli oldu

ABONE OL 

Xiaomi‘den ayrılarak faaliyetlerini bağımsız olarak sürdüren POCO yakında M3 Pro 5G isimli akıllı telefon ile karşımıza çıkacak. Özelliklerinin bir kısmı daha önce ortaya çıkan akıllı telefonun şimdi de işlemcisi belli oldu.

POCO M3 Pro 5G İşlemcisi Açıklandı!

POCO yakın zamanda M3 Pro 5G modeliyle karşımıza çıkacak. POCO resmi Twitter hesabından paylaşılan görselle birlikte M3 Pro 5G modelinin Dimensity 700 ile kullanıcıların karşına çıkacağı açıklandı. Paylaşılan tweet’te işlemcinin detaylarına da yer verildi:

”Daha fazla güce ve daha fazla verime sahip 7nm yüksek performanslı işlemci! Tüm eğlence ihtiyaçlarınız için daha fazla hız.”

POCO M3 Pro 5G işlemcisi belli oldu

POCO Kullanıcı Arayüzü Geliyor: POCO UI

Xiaomi çatısı altında başlayan faaliyetlerini F1 modelinin elde ettiği başarının ardından bağımsız olarak sürdürmeye başlayan POCO, akıllı telefon geliştirmenin yanı sıra kullanıcı arayüzünü de geliştiriyor. Gelen sızıntılara göre Çin merkezli akıllı telefon üreticisi 2021 yılının sonlarında kendi kullanıcı arayüzünü geliştirecek.

POCO UI ismiyle karşımıza çıkması beklenen kullanıcı arayüzünün Xiaomi tarafından üretilen Black Shark modellerinde yer alan kullanıcı arayüzü JOY UI‘ın bir benzeri olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.