Google Pixel 6 serisinin tasarımları sızdırıldı

Google Pixel 6 serisi

Google Pixel 6 serisinin tasarımları sızdırıldı

ABONE OL 

Google, yazılım alanındaki yükselişin ardından Pixel isimli akıllı telefon serisini üretmişti. Henüz ülkemizde satılmayan bu seri ‘saf Android‘ olarak nitelendiriliyor ve büyük ilgi görüyor. Google yakın zamanda Pixel 6 ve Pixel 6 Pro‘dan oluşan yeni serisini duyuracak. Bugün ortaya çıkan yeni sızıntılar ise Google Pixel 6 serisini tasarımlarını gözler önüne seriyor.

Google Pixel 6 Serisinin Tasarımı Göründü

Jon Prosser tarafından paylaşılan YouTube videosunda görünen tasarımlar eğer doğruysa Google‘ın bu konuda radikal kararlar aldığını söyleyebiliriz. Akıllı telefonların arka kasasının sol üst kısmında yer alan kameraları arka kasanın üst kısmında sıralandığı sızıntıda görünüyor.

Google Pixel 6 serisi

Kameraların hemen üzerinde yer alan turuncu detay ise akıllı telefona farklı bir hava katıyor. Arka kamera tasarımının dışarı doğru çıkıntılı olması da dikkatleri çeken başka detay. Bir bakıma konsept tasarım olarak da nitelendirilebilecek olan bu sızıntı Google Pixel 6 serisinin tasarımı hakkında fikir veriyor.

Google Pixel 6 serisi

Ortaya çıkan bu tasarımı doğrulayan veya reddeden bir açıklama henüz gelmedi. Ancak Google, yeni akıllı telefonlarını bu tasarım ile duyurursa daha fazla dikkat çekmesi pek muhtemel görünüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.