POCO kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı

POCO kullanıcı arayüzü

POCO kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı

ABONE OL 

Xiaomi’nin alt markası olarak faaliyetlerine başlayan ve büyük bir çıkış yakalayan POCO, akıllı telefonlarında Xiaomi tarafından geliştirilen MIUI kullanıcı arayüzüne yer veriyordu. Gelen sızıntılarla birlikte POCO kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı.

POCO Kullanıcı Arayüzü Geliyor: POCO UI

Xiaomi çatısı altında başlayan faaliyetlerini F1 modelinin elde ettiği başarının ardından bağımsız olarak sürdürmeye başlayan POCO, akıllı telefon geliştirmenin yanı sıra kullanıcı arayüzünü de geliştiriyor. Gelen sızıntılara göre Çin merkezli akıllı telefon üreticisi 2021 yılının sonlarında kendi kullanıcı arayüzünü geliştirecek.

POCO UI ismiyle karşımıza çıkması beklenen kullanıcı arayüzünün Xiaomi tarafından üretilen Black Shark modellerinde yer alan kullanıcı arayüzü JOY UI‘ın bir benzeri olması bekleniyor.

POCO kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı

POCO Artık Bağımsız!

Xiaomi‘nin alt marka olarak faaliyetlerini sürdüren POCO, artık Realme gibi bir marka olma yolunda ilerliyor. Bilindiği gibi Realme, Oppo’nun alt markası olarak faaliyetlerine başladı ve daha sonra bir marka haline geldi. Oppo‘nun bağlı olduğu BBK Holding’e bağlı olan Realme gibi POCO’da benzer bir markalaşma yolunda.

POCO’nun resmi Twitter hesabından paylaşılan bir duyuru metni ile POCO’nun bağımsız bir marka haline geldiği duyuruldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.