Honor 50 serisinin hızlı şarj kapasitesi göründü

Honor 50 serisi

Honor 50 serisinin hızlı şarj kapasitesi göründü

ABONE OL 

Huawei‘den ayrılarak faaliyetlerini bağımsız bir şekilde sürdürmeye başlayan Honor, yeni akıllı telefon serisi Honor 50’de oldukça yüksek kapasiteli hızlı şarj desteği sunmaya hazırlanıyor.

İşte Honor 50 Serisinin Hızlı Şarj Kapasitesi!

Honor 50 serisinin hızlı şarj kapasitesi 3C raporlarında göründü. Mayıs ayında duyurulması beklenen akıllı telefon serisinin iki akıllı telefondan oluşması bekleniyor. Honor 50 ve Honor 50 Pro modellerinin 3C raporlarındaki kodları ise sırasıyla, NTH-AN00 ve NRA-AN00 olarak göründü. Honor 50 modelinde 66W, Honor 50 Pro modelinde ise 100W hızlı şarj desteği sağlanması bekleniyor.

Honor 50 serisinin hızlı şarj kapasitesi göründü

Honor Ekosistem Kurarak Yoluna Devam Etmek İstiyor

Honor da tıpkı Huawei gibi birçok konuda yaptırımlara maruz kalmaya devam ediyor. Her ne kadar ABD yaptırımlarını aşmak için Huawei ile yolları ayrılsa da yaptırımların devam etmesi Honor‘un yeni bir yol haritası çizmesine sebep oldu. Honor daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmek için bir ekosistem kuracak.

Honor tarafından kurulacak ekosistem; dizüstü bilgisayarlar, tablet ve diğer teknolojik ürünlerden oluşacak. Xiaomi gibi birçok alanda teknolojik ürün üretmesi beklenen Honor’un bu sayede pazar payını arttırabileceği konuşuluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.