Paribu’da kafalarda soru işareti bırakan EOS transferi

Paribu’da kafalarda soru işareti bırakan EOS transferi

ABONE OL 

Ülkemizdeki kripto para yatırımcılarının en çok kullandığı kripto para borsası olan Paribu, birkaç gündür müşteri şikayetleriyle baş başa kaldı. Yatırma ve çekme işlemlerindeki uzun sürelerden şikayetçi olan kullanıcılar Twitter’da yüzlerce tweet attı. Paribu ise ilk olarak yatırma ve çekme işlemlerini durdurdu. Ardından iyileştirme çalışmaları yapıldı ve çekimler açıldı. Ancak hala bazı kripto paraların yatırma çekme işlemlerinde sorunlar devam ediyor.

Paribu ise konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Özellikle EOS isimli kripto paranın yatırma işlemini bir süre durduran Paribu’nun EOS cüzdan adresindeki hareketler gözden kaçmadı. EOS’un kendi ağı şeffaf bir yapıda olduğu için herhangi bir cüzdanı ve içerisindeki bakiyeyi herkes görebilmektedir. Paribu’nun EOS cüzdanındaki hareketlilik bazı Twitter kullanıcılarının dikkatini çekti.

19.02.2020 tarihinde saat 18:50’de ‘paribuwallet‘ adresinden ‘f1nkin25xjjl‘ adresine yapılan 273,069.8133 EOS transferi gören Twitter kullanıcıları EOS’ların nereye transfer olduğunu merak ediyor. Transferin TXID numarası ise: C5B61562987121844F6071D0B103522217D0B60DB225A86748F71EB66757DC51

f1nkin25xjjl‘ adresinin Paribu’nun iradesinde olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Çünkü bu hesaptan birçok farklı hesaba yüklü miktarlarda transferler yapılmakta. Bu transferleri görmek için tıklayınız

Kullanıcılar Paribu’nun yapacağı yeni açıklamaları bekliyor.

Not: Tüm kullanıcıların hesaplarında bir eksilme olmadığını da belirtmek gerekir. Kullanıcıların bakiyelerinde herhangi bir sıkıntı olmadığını açıklamalara eklemekte fayda vardır. Sorun yaşayan kullanıcıların sorunlarının da çözülmüş olmasıyla kimse mağdur edilmemiştir.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir0

İsveç kripto parasını test etmeye başladı

Samsung Blockchain kullanmaya devam edecek

Samsung Galaxy S20 Ultra tanıtıldı

 

“Paribu’da kafalarda soru işareti bırakan EOS transferi” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir