Eski Apple yöneticisinden gizemli kitap

Eski Apple yöneticisinden gizemli kitap

ABONE OL 

Eski Apple yöneticisi Tom Sadowski, şirketin başını ağrıtacak gizemli bir kitap yazdı. Detaylar haberimizde;

Teknoloji devi Apple, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ancak büyüklüğü kadar gizemleri de bulunan bir şirket. Şirketin yeterince şeffaf bir şirket olmadığı bilinen bir durum. Bünyesinde yapılan işlerin doğruluğu veya yanlışlığı da tartışılır durumda.

Eski bir Apple yöneticisi olan Tom Sadowski, şirket içinde önemli bir konumda bulunuyordu. 2014-19 yılları arasında Almanya, Avusturya ve İsviçre’ye özel App Store’da en çok aranan kişiydi.

Tom Sadowski yakın bir dönemde Apple ile ilgili bir kitap yazdı. Kitabın adı ise “App Store Confidential” yani “Gizli Uygulama Mağazası” ya da direk App Store olarak çevrilebilir.

Adından anlaşılan ise bu kitabın Apple hakkında gizli ve bilinmeyen bilgiler verdiği. Apple’ın tutumu da bu görüşü doğrular cinsten.

Apple şirketi bu kitabı memnuniyetsiz olarak karşıladı. Kitabın yayınlanmasına hatta basılmasına karşı çıktı.

Kitabın arka kapağında Sadowski, “Apple ile ilgili samimi bir sunum” hazırladığını belirtiyor. Ancak bilindiği kadarıyla kitapta şirket ile ilgili çok fazla gönderme bulunuyor. Bu göndermeler şirketin yayınlanmasını istememesiyle de anlaşılacağı üzere şirketin başını ağrıtacak.

Özellikle App Store mağazasının yaşadığı ciddi büyümeyi kitapta ayrıntılı biçimde anlatıyor. Kitap yayınlanacak mı yayınlanırsa şirket bu konuda nasıl bir durumun içinde kalacak henüz bilinmiyor.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Paribu’da kafalarda soru işareti bırakan EOS transferi

Play Store kötü amaçlı yazılımları kaldırıyor

KKTC yerli otomobilini tanıttı: Günsel B9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir