Paribu Shiba Inu listelemesi yapıyor!

Paribu Shiba Inu

Paribu Shiba Inu listelemesi yapıyor!

ABONE OL 

Yerli kripto para borsası Paribu, yaptığı duyuru ile Shiba Inu (SHIB) listelemesi yapacağını açıkladı. Detayları sizler için bir araya getirdik.

Paribu Shiba Inu Listeliyor

Yerli kripto para borsası Paribu, resmi Twitter hesabından bir duyuru yaptı. Bu duyuruda son günlerin en popüler kripto parası olan Shiba Inu (INU) listelemesi açıklandı. 26 Ekim 15:00 itibariyle alım satım açılacak. Ayrıca listelemeden önce SHIB yatırma işlemlerinin açıldığını da belirtildi. Paribu Shiba Inu listeleme haberi kısa sürede sosyal medyada dikkat çekti.

Bitfinex Shiba Inu Listeleyeceğini Açıklamıştı

Bitfinex resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda Shiba Inu (SHIB), Multiverse (AI), Qredo (QRDO) ve Magic Internet Money (MIM) projelerinin listeleyeceğini duyurdu. Listelemeyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak ”çok yakında” ifadesi kullanıldı.

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir