AFC token Paribu’da listelenecek!

AFC token Paribu

AFC token Paribu’da listelenecek!

ABONE OL 

Socios ile Arsenal arasındaki iş birliği sonucunda üretilen AFC token‘ın ön satışı gerçekleşmiş ve yapılan duyuru ile birlikte bugün listeleneceği açıklanmıştı. Yatırımcılar Chiliz.net listelemesini beklerken bir de Paribu sürprizi geldi.

AFC Token Paribu’da Listelenecek

Arsenal’ın taraftar token’ı AFC token, bugün Chiliz.net borsasında 14:00’te listelenecek. Yatırımcılar listeme saatini beklerken Paribu resmi Twitter hesabından bir duyuru yapıldı ve AFC token’ın Paribu’da da listeleneceğini açıkladı. Yatırma işlemlerini başlayan Paribu, 14:00 itibariyle AFC token alım satımını başlatacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net borsasına üye olabilirsiniz. Chiliz.net borsasına kayıt olmak için TIKLAYIN.

AFC token Paribu’da listelenecek!

Arsenal Ticari Direktörü Peter Silverstone iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Devasa global hayran kitlemizi kulübe daha da yaklaştıracak olan Socios.com ile bu ortaklığı başlatmaktan heyecan duymaktayız. Socios.com, diğer önde gelen Avrupa kulüpleri ile olan ilişkilerinden de gördüğümüz gibi, blok zinciri teknolojilerinde spor endüstrisine öncülük ediyor. Birlikte $AFC Fan Token’ları piyasaya sürdüğümüzde, dünya çapındaki yüz milyonlarca taraftarımıza kulüple etkileşim kurmaları ve küresel ailemizin bir parçası olmaları için daha fazla fırsat vereceğiz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Her futbol taraftarı bir topluluğun parçasıdır. Aslında, bir futbol taraftarı olmanın en iyi yanlarından biri, daha büyük bir şeyin parçası olduğunu hissetmektir.

Bir golü kutladığınızda binlerce ve Arsenal örneğinde, dünyanın dört bir yanından milyonlarca Gooner’ın sevinçle zıpladığını ve yaptığınız şeyin tam olarak aynısını yaptığını bilirsiniz. Kulüplerine duydukları ortak tutkuyla birleşen global bir Arsenal taraftarları topluluğu bulunmakta. Socios.com, bu taraftarların buluşma yeri ve $AFC Fan Token’lar ise kulüple ilişkilerine yeni bir boyut ekleyebilecekleri araçlar olacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir