Socios Napoli ile anlaştı! NAP token geliyor

NAP token

Socios Napoli ile anlaştı! NAP token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak İtalya Ligi takımlarından olan Napoli ile anlaşıldı. Bu anlaşma ile birlikte NAP token üretilecek ve ön satışa sunulacak.

Socios Napoli Anlaştı: NAP Token

Socios ağı giderek genişlemeye devam ediyor. Birçok takımla anlaşarak taraftar token’larını üreten ve ön satışa sunan Socios, son olarak İtalya Ligi’nin en önemli takımlarından olan Napoli ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte NAP token üretilecek ve ön satış ile sahiplerinin olacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Napoli ile anlaştı! NAP token geliyor

Napoli Uluslararası Gelişim Direktörü Serena Salvioneo Oliveira iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Socios.com ile ortaklık, küresel projelerde giderek daha fazla yer alan ve taraftarların etkileşim hedefleri tarafından yönlendirilen bir marka olarak bizim için özel bir değere sahip. Taraftarlarımızı dijital ortamda kulübün bir parçası olarak hissettirmek ve seslerini günlük olarak duyurmaların imkan vermek için sürekli yeni yollar arıyoruz. Socios.com bunu yapmamıza yardımcı olacak ve yeni ortağımızla yakın bir şekilde çalışmak ve benzersiz aktivasyon fikirleri bulmak için sabırsızlanıyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Napoli, şanlı bir tarihe ve gururlu, tutkulu bir taraftar kitlesine sahip dünyaca ünlü bir kulüp. I Partenopei için dünya çapında benzeri görülmemiş etkileşim fırsatları yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

Bugünün duyurusu, Serie A partner listemizi altı takıma yükseltiyor. Bu, İtalya’nın en büyük kulüplerinin dörtte birinin artık küresel destek amacıyla taraftar deneyimini geliştirmek için platformumuzu kullandığı anlamına geliyor. İtalyan spor endüstrisinde çok güçlü bir varlık oluşturduk, ancak İtalya’daki ve dünyadaki pasif taraftarları aktif katılımcılara dönüştürme misyonumuz devam ediyor. Daha önümüzde çok gelişme olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir