Paribu Net PRB ön satış detayları açıklandı!

PRB ön satış

Paribu Net PRB ön satış detayları açıklandı!

ABONE OL 

Yerli kripto para borsası Paribu’nun geliştirdiği Blockchain projesi Paribu Net kendi kripto parası PRB coin’i çıkarıyor. PRB coin’in ön satış detayları açıklandı.

PRB Ön Satış Detayları

Paribu kendi Blockchain ağı Paribu Net‘i duyurmuştu. Paribu Net isimli Blockchain ağında faaliyet gösterecek PRB coin’in üretileceği ve ön satışa sunulacağı açıklandı. Ön satışın 21 Şubat 14:00‘te gerçekleşeceği açıklandı.

Ön satış iki aşamada gerçekleşecek:

  • İlk aşamada PRB coin’in fiyatı 9 TL. Bu aşamada satın alan yatırımcılar ön yüzde 10‘luk kısmını PRB coin alım satıma açılır açılmaz satabilecek. Geriye kalan yüzde yüzde 90‘lık kısım 4 parça halinde sırasıyla 15.09.2022, 15.12.2022, 15.03.2023 ve 15.06.2023 tarihlerinde cüzdanlara yansıtılacak.
  • İkinci aşamada PRB coin’in fiyatı 12 TL olacak. Bu aşamada satın alan yatırımcılar PRB coin alım satıma açıldığı anda satabilecek.
Paribu Net PRB ön satış detayları açıklandı!

PRB Coin Nedir?

Paribu Net blokzincirinin yerel coin’idir. Paribu Net’te gerçekleşen işlemlerin ücretleri PRB ile ödenir. PRB stake ederek onay mekanizmalarında ve ağın yönetiminde söz sahibi olur.

Paribu Net Nedir?

Paribu Net, akıllı kontratlar ve dağıtık uygulamalar inşa edilebilen blokzincir altyapısıdır. Her 5 saniyede bir üretilen blok yapısı ve blok büyüklüğü ile birinci katman çözümü olarak saniyede 857 adet işleme kadar gerçekleştirebilen, ikinci katman çözümleri ile saniyede 90.000 işleme kadar gerçekleştirebilecek; hızlı, ekonomik, ölçeklenebilir, güvenli bir ağdır.

Paribu Net ekosistemi, 5 milyonun üzerinde kullanıcısı ile Paribu’nun geliştireceği pek çok teknoloji için altyapı sağlayacaktır. Dünyanın her yerinden geliştiricilerin uygulama geliştirebilecekleri merkeziyetsiz bir ağ hedeflenmektedir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.