Galatasaray Bitget borsası ile anlaştı!

Galatasaray Bitget

Galatasaray Bitget borsası ile anlaştı!

ABONE OL 

Galatasaray kripto paralara olan girişimleriyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Ülkemizde kendi kripto parasını çıkaran ilk kulüp olan Galatasaray şimdi de Bitget isimli kripto para borsası ile anlaştı.

Galatasaray Bitget Borsası Anlaşması

Galatasaray, Socios şirketi ile anlaşıp $GAL token‘ı duyurmuş ve ülkemizde bir ilke imza atmıştı. Bunun ardından çeşitli kripto para platformlarıyla iş birlikleri yapmaya devam etmişti. Bugün yapılan açıklama ile birlikte Bitget borsası ile anlaşıldığı açıklandı.

2021-2022 sezonunun kalanını kapsayacak olan iş birliği ile birlikte Bitget borsası Galatasaray futbol ve basketbol takımlarının birden fazla platformda ve medya varlıklarında resmi kripto ortağı olacağı açıklandı.

Galatasaray Bitget borsası ile anlaştı!

Bitget CEO’su Sandra Lou iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

Adanmış bir geçmişe sahip, lider bir Türk spor kulübü olan Galatasaray ile bu ortaklığı duyurmaktan son derece memnunuz. Türkiye, kripto sektörüne büyük ilgi gösterdi ve bu alanda eğitim ve bilgi paylaşımı fırsatlarına öncülük etmeye devam ederken; topluluğumuzu bu pazarda büyütmeyi dört gözle bekliyoruz. Blockchain ekosistemini büyütmeye ve kullanıcılarımıza değer katmaya devam etmek için her zaman benzer düşünen ortaklarla çalışmaya istekliyiz.

1905 yılında kurulan Galatasaray Spor Kulübü, güçlü bir geçmişe ve köklere sahip bir takım. Galatasaray, 1959’dan beri Süper Lig’de yer alan üç büyük takımdan biri ve tek sezonda Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Kupası’nı kazanarak ender rekorlara sahip tek kulüp.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Bikem Kanık iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

Bitget ile sponsorluk anlaşmamızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Galatasaray Spor Kulübü olarak vizyonumuza uyan bir kripto borsası bulmak için arayışımız sürüyordu ve dünyanın önde gelen kripto şirketlerinden biri olarak Bitget’in doğru marka olduğuna karar verdik. Onlarla yakın bir şekilde çalışmayı ve birlikte karşılıklı yarar sağlayan bir vizyonla yürümeyi dört gözle bekliyoruz.

Capital Sports Media’nın aracılığıyla Galatasaray ile yapılan anlaşma, Bitget’in 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir İtalyan futbol devi olan Juventus’un yanı sıra espor takımları Professional Gamers League (PGL) ve Team Spirit’le olan iş birliklerini takip ediyor. 2011’de Natus Vincere’den bu yana uluslararası şampiyonlar olurken, 18 milyon ABD doları ile espor tarihindeki en büyük ödül havuzunu güvence altına aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir