Para kazandıran sosyal medya uygulaması: Torum

Para kazandıran sosyal medya uygulaması: Torum

Para kazandıran sosyal medya uygulaması: Torum

ABONE OL 

Günümüzde popülerliği süren sosyal medya uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Ancak bu sosyal medya uygulamasının diğerlerinden bir farkı var o da kullandıkça kullanıcılarına gelir elde ettirmesi. Şimdi bu sosyal medya uygulaması Torum‘un detaylarına göz atacağız ve nasıl kullanılır onu öğreneceğiz.

Torum Nasıl Gelir Elde Etmenizi Sağlıyor?

Sosyal medya uygulamaları arasında kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak adına birçok özellik benzerdir. Torum da bu konuda diğer sosyal medya uygulamalarından ayrışmıyor. Üye olma sistemi ve kullanımı Facebook’a oldukça benziyor ancak tabii ki yapı itibariyle özgün bir yapıya sahip.

  • Öncelikle yapmanız gereken ilk adım üye olmak. Üye olmak için TIKLAYIN. Üye olurken fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın.
  • Üye olduktan sonra birçok sosyal medya platformuyla benzer bir ana sayfa ile karşılaşacaksınız.
  • Hemen ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan butona tıklayarak karşınıza çıkan Setting (Ayarlar) butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak ekranda e-mail adresinizi ve telefon numaranızı doğrulamanız gerekiyor. Verify Now butonlarına tıklayarak doğrulamalarınız yapabilirsiniz.
  • Bu adımı da tamamladıktan sonra Torum isimli sosyal medya uygulamasını kullanarak gelir elde etmek için başlangıç adımlarını tamamlamış oluyorsunuz.
  • Masaüstünden giriş yapan kullanıcılar için sol tarafta, mobilden giriş yapan kullanıcılar için sağ tarafta yer alan üç çizgi butonuna tıklayarak Missions (Görevler) ekranına ulaşabilirsiniz. Bu ekranda nasıl Power Ups puanları elde edeceğinizi anlatan görevler bulunuyor.
  • İlk olarak her gün bir paylaşım yapmamız gerekiyor. Bu paylaşım görevi bizlere her gün 0.75 Power Ups puanı verecek. Her gün paylaşım yaparak 0.75 Power Ups puanı toplayabilirsiniz.
  • Ardından her gün takip ettiğiniz 5 farklı hesabın her birine 1 Like yapmanız gerekiyor. Her gün toplamda 5 Like yaptığınızda ise 2 Power Ups puanı elde edeceksiniz.
  • Bunun dışında her gün giriş yaptığımız içinde 2.5 Power Ups puanı elde edeceksiniz. Bu da günlük olarak 5.25 Power Ups puanı elde etmeniz anlamına geliyor.
Para kazandıran sosyal medya uygulaması: Torum

Tüm görevleri detaylıca anlattıktan sonra nasıl gelir elde edeceğimize göz atalım. Her gün 5.25 Power Ups puanı elde ederek 19 günün sonunda ve 20. gün ile birlikte 100 Power Ups puanına ulaşmış olacaksınız. Bu da 100 XTM anlamına geliyor. Torum (XTM) ise bugün 1.79 dolardan satın alınabiliyor. Ancak bilmemiz gereken en büyük detay toplamda 500 XTM’ye ulaştığımızda çekim yapabiliyoruz. Bu da 100 günlük bir süreçte bugünkü kuru ile 895 dolar gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Görevlerin 24 saatte bir yapılabiliyor.

Uygulamayı tıpkı Facebook ve Twitter gibi kullanmaya devam ettikçe de gelir elde etmeye devam edeceksiniz. Her referansınız 100 XTM‘ye ulaştığında hem size hem de referansınıza 15 XTM‘de ilave ödül verileceğini de belirtmek gerekiyor.

Yeni bir platform olduğu için kullanıcıların gerçek kişiler olmasına dikkat eden Torum yöneticileri sık sık kullanıcı aktivitelerini kontrol ediyor ve art niyetli bir hareket gördüklerinde ise kullanıcıya platformu kullanamamaya varan cezalar verebiliyorlar.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir