NAP token ön satış tarihi açıklandı!

NAP token ön satış tarihi

NAP token ön satış tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve Napoli iş birliği sonucunda NAP token üretilmesi kararlaştırılmıştı. NAP token Socios platformunda ön satışa sunulacak. Yapılan son açıklama ile birlikte NAP token ön satış tarihi açıklandı.

İşte NAP Token Ön Satış Tarihi!

Socios tarafından yapılan açıklama ile birlikte NAP token ön satış tarihinin 1 Aralık olduğu açıklandı. Merakla beklenen NAP token’ın ön satış fiyatı açıklanmadı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

NAP token ön satış tarihi açıklandı!

Napoli Uluslararası Gelişim Direktörü Serena Salvioneo Oliveira iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Socios.com ile ortaklık, küresel projelerde giderek daha fazla yer alan ve taraftarların etkileşim hedefleri tarafından yönlendirilen bir marka olarak bizim için özel bir değere sahip. Taraftarlarımızı dijital ortamda kulübün bir parçası olarak hissettirmek ve seslerini günlük olarak duyurmaların imkan vermek için sürekli yeni yollar arıyoruz. Socios.com bunu yapmamıza yardımcı olacak ve yeni ortağımızla yakın bir şekilde çalışmak ve benzersiz aktivasyon fikirleri bulmak için sabırsızlanıyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Napoli, şanlı bir tarihe ve gururlu, tutkulu bir taraftar kitlesine sahip dünyaca ünlü bir kulüp. I Partenopei için dünya çapında benzeri görülmemiş etkileşim fırsatları yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

Bugünün duyurusu, Serie A partner listemizi altı takıma yükseltiyor. Bu, İtalya’nın en büyük kulüplerinin dörtte birinin artık küresel destek amacıyla taraftar deneyimini geliştirmek için platformumuzu kullandığı anlamına geliyor. İtalyan spor endüstrisinde çok güçlü bir varlık oluşturduk, ancak İtalya’daki ve dünyadaki pasif taraftarları aktif katılımcılara dönüştürme misyonumuz devam ediyor. Daha önümüzde çok gelişme olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir