Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition tanıtıldı

   Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition tanıtıldı

  Akıllı telefonlar her geçen gün kendilerini yenileyerek güçleniyorlar. Teknoloji devleri yeni teknolojiler üreterek akıllı telefonlarına entegre ediyorlar. Bu sayede gün geçtikçe telefon fiyatları yükseliyor. Ancak fiyatı her zaman teknolojik gelişmeler arttırmıyor. Akıllı telefonların özel serileri sınırlı sayıda üretiliyor. Son olarak Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition tanıtıldı.

  Lamborghini markasına özel bir seri olarak üretilen modelin özelliklerinde herhangi bir değişiklik yer almıyor. Bu tasarımın Aventador SVJ Roadster‘dan ilham alınarak üretildiği açıklandı. Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition, normal olan modelinden farkı telefonun sahip olduğu Lamborghini kaplamalara sahip olması. Kutusunda, telefonun kendisinde ve aksesuarlarında Lamborghini logosu yer alıyor.

  Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition tanıtıldı

   

  Peki Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition Fiyatı Ne Kadar?

  Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition isminde üretilen özel serinin Lamborghini sahiplerinin rahatça araçlarına entegre edeceği bir model olarak üretilmiş. Fiyatı ise akıllı telefonun modeline göre bir hayli yüksek. 1900 dolar (11.575 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Akıllı telefonlar içerisinde pahalı olarak nitelendirilebilir ancak üretildiği kitle için pahalı olmadığı düşünülüyor.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi çekebilir

  Bir milyardan fazla Android cihaz tehlike altında

  Moto G8 tanıtıldı! İşte özellikleri

  Korona virüsü Apple’ı da vurdu

  İlginizi Çekebilir

  3 Yorumlar

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir