Opensea üçüncü çeyrek geliri açıklandı!

Opensea üçüncü çeyrek geliri

Opensea üçüncü çeyrek geliri açıklandı!

ABONE OL 

NFT alım satım platformu Opensea, 2022 yılının üçüncü çeyreğinde ne kadar gelir eldettiğini açıkladı. Açıklanan gelir, NFT piyasasının durgunluğuna rağmen ağızları açık bıraktırdı.

İşte Opensea Üçüncü Çeyrek Geliri!

En popüler NFT alım satım platformu Opensea, üçüncü çeyrekteki gelirini açıkladı. Açıklanan rapora göre 144.5 milyon dolar gelir elde eden Opensea, bu geliri işlem ücretlerinden elde etti.

Özellikle kripto para piyasasının durgun olduğu ve NFT satışlarının neredeyse durduğu şu günlerde böylesine büyük bir gelir elde edilmiş olması yatırımcıların hala hareketli olduklarını gösterdi.

Opensea üçüncü çeyrek geliri açıklandı!

Opensea Solana NFT’lerini Desteklediğini Duyurdu

NFT platformu Opensea, Ethereum tabanlı NFT’lerin yanı sıra artık Solana NFT’lerini de desteklemeye başladı. Bu sayede artık Solana Blockchain ağının kullanan NFT’ler de Opensea platformunda satışa sunulabilecek ve satın alınabilecek.

Opensea resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ”Beklediğiniz an” ifadesiyle yapılmıştı. Tweet’in devamında şu an 165 Solana tabanlı NFT koleksiyonunu desteklediklerini ve zamanla bu sayının artacağı ifade edilmişti.

Opensea Davayla Karşılaştı

20 Şubat tarihinde Opensea platformunun ismini kullanan dolandırıcılar, yatırımcıların cüzdanlarını bağlamalarıyla birlikte birçok NFT varlığı ve Ethereum’u çalmıştı. Mağdur yatırımcılardan olan Timothy McKimmy, bu saldırıda Opensea platformunun ‘güvenlik ihlallerini önlemek, tanımlamak, tespit etmek, yanıt vermek, hafifletmek, kontrol altına almak ve/veya düzeltmek için politika ve prosedürleri uygulamada başarısız’ olduğunu ifade ederek tazminat davası açtı.

McKimmy, 1 milyon dolar değerindeki tazminat davasıyla Opensea platformu sebebiyle mağdur olduğunu ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir