Elon Musk Twitter için yeniden hamle yaptı! DOGE yükseliyor

Dogecoin neden yükseliyor?

Elon Musk Twitter için yeniden hamle yaptı! DOGE yükseliyor

ABONE OL 

Elon Musk, vazgeçtiği Twitter alımı için yeniden hamle yaptı ve hisse başına 54.2 dolar ödeme kararı aldı. Bu açıklamasıyla birlikte Dogecoin (DOGE) yeniden yükselişe geçti.

Elon Musk’ın Teklifinin Ardından DOGE Yükseliyor

Elon Musk tarafından sık sık dile getirilen Dogecoin (DOGE) bu defa dile getirilmeden yükseldi. Elon Musk Twitter’ı almaktan vazgeçtiğini açıklamıştı. Bugün ile yeniden satın almak istediğini ve hisse başına 54.2 dolar ödeme yapılacak şekilde yeniden alım istediğini dile getirdi.

Bloomberg’in haberine göre Elon Musk, ilk teklifini yineledi. Bu haberin ortaya çıkmasıyla birlikte 0.06 dolar fiyatıyla alıcı bulan Dogecoin, 0.066 dolar seviyelerine yükseldi. Yüzde 10‘luk bu yükselişle birlikte gözler Dogecoin’e çevrildi.

Haber yazıldığı an Dogecoin, 0.064 dolar fiyatından alıcı buluyor.

Elon Musk Twitter için yeniden hamle yaptı! DOGE yükseliyor

Dogecoin Kurucusu Billy Markus: Memecoin’ler Hızlı Kâr için Üretildi

Dogecoin’in kurucu ortaklarından olan Billy Markus, diğer memecoin’ler hakkında açıklamada bulunmuştu. Kripto para piyasasında hızlı bir şekilde gelir elde etmek isteyen yatırımcıların olması ve hızlı bir şekilde para kazanmak istemeleri memecoin üreticilerinin ekmeğine yağ sürüyor.

Billy Markus da bu konuda açıklamada bulunmuş ve memecoin’lerin hızlı para kazanmak isteyen yatırımcıların sırtından zengin olmak için üretildiklerini ifade etmişti. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla fikirlerini ifade eden Markus, memecoin’lerin yatırımcılarına oldukça komik vaatlerde bulunduğu da söylemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir