LUNC yıl sonu fiyat beklentisi!

LUNC yıl sonu fiyat

LUNC yıl sonu fiyat beklentisi!

ABONE OL 

LUNA’nın yaşadığı düşüş ile birlikte LUNC oluşturulmuş ve birçok yatırımcısıyla birlikte yükseliş beklenmeye başlanmıştı. Peki LUNC yıl sonunda nasıl bir fiyatta olacak? İhtimal üzerinden bu konuya göz atacağız.

LUNC Yıl Sonu Fiyatı Ne Olabilir?

LUNC yatırımcıları Binance için yaptıkları kampanyanın ardından Binance borsası da haftalık yakım yapacağı bir sistem duyurdu. LUNC alım satım işlemlerindeki tüm gelirlerin yakılacağını açıklayan Binance borsası, ilk haftadan 1.8 milyon dolar değerinde LUNC yaktı.

Binance’in yakım duyurusunda önce 0.00031 dolar olan LUNC fiyatı duyurunun ardından 0.00035 dolara kadar yükseldi. Bu da yüzde 13‘lük bir yükseliş anlamına geliyor. Yıl sonuna kadar 12 defa daha yakım yapılacak ve her birinde yüzde 13‘lük bir yükseliş yaşanacağını düşünürsek fiyatın 0.00134 dolar fiyata ulaşmasından bahsedebiliriz. Ancak bunun yalnızca matematiksel bir hesap olduğunu unutmamak gerekir.

Piyasalar her türlü hareketi yapabilir ve böylesine büyük olayı atlatan LUNA ve LUNC için böylesine bir matematiksel hesabın kusursuz işlemesi pek muhtemel değildir.

Ancak yatırımcıların beklentisiyle yaşanabilecek senaryolardan birini sizler için hesapladık.

LUNC yıl sonu fiyat beklentisi!

LUNA CEO’su Do Kwon Kırmızı Bültenle Aranacak!

Güney Koreli yetkililer LUNA CEO’su Do Kwon için Interpol ile iletişime geçti. Financial Times haberine göre Kwon için kırmızı bülten başvurusunda bulunuldu. Ancak Interpol’ün sitesinde henüz Kwon için verilmiş bir kırmızı bülten ilanı bulunmuyor.

Yalnızca kırmızı bülten değil ayrıca pasasportunun iptal edilmesi için de sürecin başlatıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Do Kwon, geçtiğimiz hafta resmi Twitter hesabından bir açıklama yapmış ve kaçmayacağını ifade etmişti.

ÖNEMLİ NOT: BU SAYFADA YER ALAN ifadelerin HİÇBİRİ YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir