OnePlus Nord CE 5G’nin özellikleri göründü!

 OnePlus Nord CE 5G’nin özellikleri göründü!

OnePlus son dönemlerin en çok çıkış yapan markaları arasında bulunuyor. Duyurmuş olduğu Nord serisi ile satış başarıları yakalayan şirket şimdilerde Nord CE 5G modelini duyurmaya hazırlanıyor. Gelen sızıntılar bizlere Nord CE 5G modelinin özelliklerini gösteriyor.

OnePlus Nord CE 5G Muhtemel Özellikleri

Android Central sızıntılarına göre Nord CE 5G gücünü Snapdragon 750G‘den alacak. 90 Hz ekran yenileme hızı ve 6.43 inç AMOLED ekranla karşımıza çıkacak. Ön tarafından 16 megapiksel ön kamera, arka kısmında 64 megapiksel ana kamera ile karşımızda olacak.

Akıllı telefona dair başka bir teknik detay bulunmuyor. OnePlus, akıllı telefonun 10 Haziran‘da duyurulacağını duyurmuştu.

OnePlus Nord CE 5G’nin özellikleri göründü!

OnePlus Nord Özellikleri

6.44 inç Fluid AMOLED ekran ve üzerinde 32 megapiksel ve 8 megapiksel kameraya sahip olan OnePlus Nord gücünü Snapdragon 765G‘den alıyor. 6 GB, 12 GB RAM ve 64 GB, 128 GB, 256 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusundan çıkıyor. OnePlus Nord, işletim sistemi olarak ise Android 10 ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Arka kısmında 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel, 5 megapiksel ve 2 megapiksel oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimine sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. OnePlus Nord, 30W hızlı şarj desteğine sahip 4.115 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir