Apple Podcast abonelik sistemi Haziran’a ertelendi

Apple Podcast abonelik sistemi

Apple Podcast abonelik sistemi Haziran’a ertelendi

ABONE OL 

Apple‘ın Podcast abonelik sistemi üzerinde çalıştığını daha önce sizlere duyurmuştuk. Apple tarafından bugün yapılan açıklama ile Podcast abonelik sisteminin duyurusu Haziran‘a ertelendi.

Apple Podcast Abonelik Sistemi Ertelendi

Apple bugün yayınladığı basın bülteninde Apple Podcast abonelik sistemini Haziran‘da başlayacağını duyurdu. Merakla beklenen abonelik sisteminin duyurulmasına 1 aydan daha az bir süre kaldı. iOS 14.6 ile birlikte bu sisteme yönelik tüm düzenlemeler yapıldı ancak Apple kullanıcılarına henüz sunulmadığı belirtildi.

Apple Podcast abonelik sistemi Haziran’a ertelendi

Apple tarafından yapılan erteleme açıklaması:

”Apple Podcasts‌ aboneliklerinin ve kanallarının kullanılabilirliği hakkında bir güncelleme sağlayacağımızı duyuruyoruz. Geçen ayki duyuruya verilen yanıttan çok memnunuz ve her gün dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturuculardan yüzlerce yeni abonelik ve kanal gönderildiğini görmek heyecan verici. İçerik oluşturucular ve dinleyiciler için en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak için ‌Apple Podcasts‌ abonelikleri ve kanallarını Haziran ayında başlayacak. Bu haber bülteni aracılığıyla, aboneliklerinizi ve kanallarınızı hazırlamanıza yardımcı olacak uygunluk durumu ve en iyi uygulamalar hakkında daha fazla güncelleme ileteceğiz.

Son birkaç hafta içinde, bazı içerik oluşturucular içeriklerinin kullanılabilirliğinde ve ‌Apple Podcasts‌ Connect’e erişimde gecikmeler yaşadı. Bu aksaklıkları giderdik ve herhangi bir sorun yaşayan içerik oluşturucuları bizimle iletişime geçmeye teşvik ettik. Ayrıca Pazartesi günü yayınlanan iOS 14.6 ile dinleyicilerden haber aldık ve geri bildirimlerine göre ayarlamalar yaptık. Önümüzdeki haftalarda Kütüphane için ek geliştirmeler yapacağız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.