OKeX kurucusu tutuklandı mı?

OKeX kurucusu tutuklandı mı

OKeX kurucusu tutuklandı mı?

ABONE OL 

OKeX bugün para çekme işlemlerini durdurmuştu. Önemli yöneticilerden birinin, bir kamusal güvenlik kurumu ile iletişim halinde olduğunu bunu OKeX‘e bildirmediğini duyurmuştu. Bu sebepten dolayı bu çalışanla bağlarını koparan OKeX ile ilgili yeni bir iddia söz konusu. OKeX kurucusu tutuklandı mı?

OKeX Para Çekme İşlemleri Durduruldu!

Kripto para borsalarının para çekme departmanının yöneticisi olduğu belirtilen çalışan, kamusal bir güvenlik şirketi ile iş birliği halinde olduğunu belirten OKeX, çalışan ile bağlarımızı kopardık açıklaması yaptı.

Bu olayın kullanıcıları olumsuz etkilememesi için kripto para çekim işlemlerini durduran OKeX, yatırımcıların varlıklarının güvende olduğunu belirtti. Hacim olarak dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan OKeX CEO’su Jay Hao, Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden yaptığı açıklamada iş birliği yapan özel anahtar yöneticisinin kişisel problemler sebebiyle böyle bir olay yaşanmasına sebep olduğunu belirtti.

OKeX Kurucusu Tutuklandı mı?

Sosyal medyada ortaya çıkan bir görsel kafaları karıştırdı. Sızdırılan görsel bir adımsayar uygulaması ancak nasıl elde edildiği bilinmiyor. Bu görselde dikkat çekici nokta ise OKeX kurucusunun bugün hiç adım atmadığı. OKeX kurucusu Star Xu, ya tutuklandı ya da telefonunu teknik bir arıza sebebiyle kullanamıyor. İşte o görsel:

OKeX kurucusu tutuklandı mı?

Bu iddialar sosyal medyada birçok kişi tarafından dile getirildi. Konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.