NFT paylaşım özelliği Facebook ve Instagram’da!

NFT paylaşım

NFT paylaşım özelliği Facebook ve Instagram’da!

ABONE OL 

Meta tepe şirketine bağlı olan Facebook ve Instagram uygulamalarına NFT paylaşma özelliği sunuldu. Özellik henüz ülkemizdeki kullanıcılara sunulmadı.

Meta, NFT Paylaşım Özelliğini Duyurdu

Facebook ve Instagram’ın bağlı olduğu Meta isimli tepe şirketi, NFT entegrasyonu için yeni bir adım attı. Bu adım ile birlikte ABD’deki Facebook ve Instagram kullanıcıları NFT’lerini paylaşabilecekler. Bu sayede NFT pazarının da hareketlenmesi bekleniyor.

Facebook ve Instagram kullanıcıları cüzdanlarını hesaplarına entegre edebilecekler. Daha sonra ise sahip oldukları NFT’leri takipçileriyle paylaşabilecekler. Yapılan duyuru:

Bugün ABD’de Facebook ve Instagram’daki herkesin artık cüzdanlarını bağlayabileceğini ve dijital koleksiyonlarını paylaşabileceğini duyuruyoruz. Bu, insanların sahip oldukları dijital koleksiyonları hem Facebook hem de Instagram’da çapraz paylaşma olanağını içeriyor. Ek olarak Instagram’da dijital koleksiyonların bulunduğu 100 ülkedeki herkes artık bu özelliğe erişebilir.

NFT paylaşım özelliği Facebook ve Instagram’da!

Instagram Hikaye Süresinde Değişiklik Yaptı

Instagram, milyarı aşan kullanıcı sayısıyla dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında geliyor. Sık sık yeni özelliklerini kullanıcılarına duyuran Instagram, son olarak ‘Hikaye‘ süresini 60 saniyeye çıkardı.

Bu sayede 15 saniye uzun olan ve 2. hikaye paylaşımına sarkan videolar tarihe karıştı. Bu özellik kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu. Instagram’da bugün bu özelliği kullanıma sundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir