Netflix yeni Türk yapımı Aşk 101’i tanıttı

 Netflix yeni Türk yapımı Aşk 101’i tanıttı

Popüler dizi, film ve belgesel platformu Netflix, üçüncü Türk yapımı dizisi Aşk 101’i tanıttı, fragmanı ve yayın tarihi yayınlandı.

Bir başka yerli yapım olan Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezonunun yayınlanmasının üzerinden çok geçmemişken yeni dizinin geleceği tarih, yerli yapımları merakla bekleyenleri sevindirdi.

Aşk 101 dizisinin tanıtımı ve yayın tarihi duyurusu:

Nisan ayının 24’ünde yayınlanacak olan Aşk 101’in fragmanı resmi Youtube kanalında yayınlanırken dizinin senaryosu Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinin senaristi Meriç Acemi tarafından yazıldı. Dizinin oyuncu kadrosu Kubilay Aka, Alina Boz, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı isimlerinden oluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturuyor.

Dizinin konusu ise 1998 yılında bir lisede geçiyor, lise gençlerinin hayatlarını konu alan dizinin, gençlik-aşk türünde bir dizi olması bekleniyor.

Netflix’ten ayrıca bir de orijinal ve yerli bir film müjdesi verildi. Geçtiğimiz günlerde yapılan Netflix 365 etkinliğinde yeni yerli film Yarına Tek Bilet ve yeni diziler tanıtılmıştı.

Hakan: Muhafız ve Atiye dizilerinin ardından Netflix tarafından yayınlanacak üçüncü yerli yapım olacak olan Aşk 101 dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. 24 Nisan’da yayınlanacak olan dizinin ilgi çekmesi ve birkaç sezon daha çekilmesi bekleniyor.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir