Netflix ücretleri zamlandı!

 Netflix ücretleri zamlandı!

Video platformları arasında zirvede gösterilen Netflix ücretlerine zam yaptı. Bir süredir zam yapması beklenen şirket bugün internet sitesinde yer alan fiyatları güncelledi. Fiyatlardaki yükseliş dikkatleri çekti.

Netflix Ücretleri Zamlandı! En düşük üyelik 26.99 TL

Netflix yeni yıl ile birlikte hizmetlerine zam yapan şirketler arasında yer aldı. Fiyatları yükselterek güncelleyen şirketin sunmuş olduğu 1 kişilik giriş paketi 26.99 TL‘ye, 2 kişilik orta seviye paket 40.99 TL‘ye, 4 kişilik en üst seviye paket ise 54.99 TL‘ye yükseltildi.

Netflix ücretleri zamlandı!
Kağıttan Hayatlar’ın Fragmanı Yayınlanmıştı

Kağıt toplayan bir baba ve oğulun hikayesini anlatan filmin senarist koltuğunda Behzat Ç.‘nin senaristi olan Ercan Mehmet Erdem yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ayla ve Müslüm filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Can Ulkay oturuyor. Filmin çekimlerine 4 Ağustos‘ta başlanmıştı.

Film 12 Mart tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Filmin konusu ise:

“İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir