Netflix Türkiye abone sayısı açıklandı!

 Netflix Türkiye abone sayısı açıklandı!

Video platformları arasında zirvede gösterilen Netflix ülkemizdeki abone sayısını açıkladı. Dijital Dünya Çalıştayı‘nda konuşan Netflix Kamu Politikaları Direktörü Pelin Mavili konu hakkında detaylı bilgiler aktardı.

İşte Netflix Türkiye Abone Sayısı!

Ülkemizdeki faaliyetleri milyonlar tarafından beğenilen Netflix, ülkemize özel dizilerle de isminden bir hayli söz ettirmişti. Abone sayısını her geçen arttırmayı başaran şirket, ülkemizde sahip olduğu abone sayısını açıkladı.

Dijital Dünya Çalıştayı‘na katılan ve konuşma yapan Netflix Kamu Politikaları Direktörü Pelin Mavili, ülkemizde 3.5 milyon aboneye sahip olduklarını açıkladı. Mavili açıklamalarına şöyle devam etti:

”2019’da yaptığımız başvurumuz 2020’de neticelendi ve RTÜK lisansımızla isteğe bağlı yayın hizmetimizi veriyoruz Türkiye’de. Netflix’in içinde kuvvetli bir Türkiye ekibi var, Türk içeriklerin üretilmesinden ve tüm dünyaya dağıtılmasından sorumlu. Bizler şirketin içinde, bütün global şirketlerde çalışan Türk arkadaşlar için samimiyetle söyleyebilirim ki; ülkenin de birer temsilcisi, birer büyükelçisi gibi görev hissederek çalışıyoruz.”

Netflix uyku zamanlayıcısı özelliği test ediyor
Netflix Türkiye abone sayısı açıklandı!

Netflix Ücretleri Zamlandı! En düşük üyelik 26.99 TL

Netflix yeni yıl ile birlikte hizmetlerine zam yapan şirketler arasında yer aldı. Fiyatları yükselterek güncelleyen şirketin sunmuş olduğu 1 kişilik giriş paketi 26.99 TL‘ye, 2 kişilik orta seviye paket 40.99 TL‘ye, 4 kişilik en üst seviye paket ise 54.99 TL‘ye yükseltildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir