Netflix Türkiye ofisi için yönetici arıyor!

 Netflix Türkiye ofisi için yönetici arıyor!

Netflix Türkiye ofisi için yönetici arayışına girdi. Şirket İstanbul’da açacağı ofis için benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip olan bir yönetici aradığını duyurdu.

netflix ofis

Netflix Türkiye Ofisi İçin Yönetici Arıyor!

“Muhteşem bir şehir olan İstanbul’da ofis açacak olmak bizi gururlandırıyor. Türkiye’ye yönelik bağlılığımızı net bir şekilde ortaya koyan bu karar, dünyanın dört bir yanında keyifle izlenecek daha fazla Türk yapımı üretmemize katkı sağlayacak. Türkiye’deki 3 milyonu aşkın üyemize ve tüm paydaşlarımıza destekleri için teşekkür ederiz.”

Netflix şirketi göreve başlayacak olan yönetici için “EMEA’daki (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) genişlememizi desteklemek için deneyimli bir yönetici arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olacak kişi, İstanbul’daki ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacak” açıklamasında bulundu.

Şirketin açıklamasına göre gelecek yönetici, benzer bir pozisyonda en az 5 yıllık iş deneyimine sahip olmalı, sosyal ilişkilerde ve ekip çalışmasında başarılı olmalı, yüksek motivasyonlu, proaktif ve çözüm üretici bir karaktere sahip olmalı.

Yukarıda bahsettiğimiz iş ilanına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir