Netflix parola paylaşımı devri sona eriyor!

Netflix parola paylaşımı

Netflix parola paylaşımı devri sona eriyor!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler video platformları arasında yer alan Netflix, kullanıcıların birbirleri arasında parola paylaşımının önüne geçmeyi sağlayacak bir özelliğin testlerini gerçekleştiriyor.

Netflix Parola Paylaşımını Bitirmek İstiyor

Netflix kullanıcıları arasında çok yaygın olan parola paylaşımı Netflix‘e müşteri kaybı olarak yansıyor. Bu kaybın ortadan kaldırılması amacıyla kullanıcılar beraber yaşadıklarını kanıtlamaları gerekebilir. Bir e-posta yardımıyla hesap sahibine bildirim gönderen şirket üyeliğe girişi yapan kullanıcının, hesap sahibiyle birlikte yaşadığını onaylamasını isteyecek.

Test aşamasında olan özelliğin detayları henüz açıklanmadı.

Netflix abone sayısı 200 milyonu aştı
Netflix parola paylaşımı devri sona eriyor!

İşte Netflix Türkiye Abone Sayısı!

Ülkemizdeki faaliyetleri milyonlar tarafından beğenilen Netflix, ülkemize özel dizilerle de isminden bir hayli söz ettirmişti. Abone sayısını her geçen arttırmayı başaran şirket, ülkemizde sahip olduğu abone sayısını açıkladı.

Dijital Dünya Çalıştayı‘na katılan ve konuşma yapan Netflix Kamu Politikaları Direktörü Pelin Mavili, ülkemizde 3.5 milyon aboneye sahip olduklarını açıkladı. Mavili açıklamalarına şöyle devam etti:

”2019’da yaptığımız başvurumuz 2020’de neticelendi ve RTÜK lisansımızla isteğe bağlı yayın hizmetimizi veriyoruz Türkiye’de. Netflix’in içinde kuvvetli bir Türkiye ekibi var, Türk içeriklerin üretilmesinden ve tüm dünyaya dağıtılmasından sorumlu. Bizler şirketin içinde, bütün global şirketlerde çalışan Türk arkadaşlar için samimiyetle söyleyebilirim ki; ülkenin de birer temsilcisi, birer büyükelçisi gibi görev hissederek çalışıyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.