Napoli token ne zaman listelenecek?

Napoli token ne zaman listelenecek?

Napoli token ne zaman listelenecek?

ABONE OL 

Socios ve Napoli arasındaki iş birliği sonucu NAP token üretilmiş ve ön satış ile sahiplerine kavuşmuştu. NAP token satın alan yatırımcılar ne zaman listelemenin yapılacağını bekliyor.

Napoli Token Ne Zaman Listelenecek?

Napoli token 11 Mart’ta Paribu’da listeleniyor! haberini okumak için TIKLAYIN.

Socios ve Napoli iş birliği NAP token’ın üretilmesini ve Socios isimli platformda ön satışa sunulmasını sağlamıştı. Yatırımcılar 2 euro ön satış fiyatı ile maksimum 25 NAP sahibi oldu. Ön satışın ardından listeleme tarihi merakla beklenmeye başladı.

NAPOLI TOKEN LİSTELEME TARİHİ AÇIKLANDI. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

Geçtiğimiz haftalarda Chiliz.net borsası ve Socios platformu bakıma alınmış ve 2 günlük bir bakım sürecinin ardından yeniden işleme açılmıştı. Bakım tamamlandı ancak teknik sorunlardan bazılarının hâlâ sürmesi sebebiyle listelenmelerin bir sonraki açıklamaya kadar ertelendiği açıklandı. Bu da meraklı yatırımcıların bir süre daha beklemesi anlamına geliyor.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Normalde Listelemeler Ne Zaman Yapılıyordu?

Chiliz ve Socios tarafından yapılan açıklamalarda ön satışın düzenlendiği günden 7 gün sonra listelemeler yapılıyordu. Bu karar bakım sebebiyle şimdilik askıya alındı.

Napoli token ne zaman listelenecek?

Napoli Uluslararası Gelişim Direktörü Serena Salvioneo Oliveira iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Socios.com ile ortaklık, küresel projelerde giderek daha fazla yer alan ve taraftarların etkileşim hedefleri tarafından yönlendirilen bir marka olarak bizim için özel bir değere sahip. Taraftarlarımızı dijital ortamda kulübün bir parçası olarak hissettirmek ve seslerini günlük olarak duyurmaların imkan vermek için sürekli yeni yollar arıyoruz. Socios.com bunu yapmamıza yardımcı olacak ve yeni ortağımızla yakın bir şekilde çalışmak ve benzersiz aktivasyon fikirleri bulmak için sabırsızlanıyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Napoli, şanlı bir tarihe ve gururlu, tutkulu bir taraftar kitlesine sahip dünyaca ünlü bir kulüp. I Partenopei için dünya çapında benzeri görülmemiş etkileşim fırsatları yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

Bugünün duyurusu, Serie A partner listemizi altı takıma yükseltiyor. Bu, İtalya’nın en büyük kulüplerinin dörtte birinin artık küresel destek amacıyla taraftar deneyimini geliştirmek için platformumuzu kullandığı anlamına geliyor. İtalyan spor endüstrisinde çok güçlü bir varlık oluşturduk, ancak İtalya’daki ve dünyadaki pasif taraftarları aktif katılımcılara dönüştürme misyonumuz devam ediyor. Daha önümüzde çok gelişme olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“Napoli token ne zaman listelenecek?” için 5 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir