MoneyGram Ripple konusunda temkinli!

MoneyGram Ripple

MoneyGram Ripple konusunda temkinli!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük para transfer şirketlerinden olan MoneyGram, iş birliği içerisinde olduğu Ripple’ın SEC ile davalık olması sebebiyle iş birliğinde geri adım atıyor. Aktif bir şekilde Ripple Blockchain ağı kullanmak için iş birliği yapan ve geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde 12.1 milyon dolar ödeme aldığı Ripple şirketi ile olan iş birliğini askıya alabilir.

MoneyGram Ripple Konusunda Kararsız!

MoneyGram ile Ripple 2 yıl önce iş birliği anlaşması imzalamış ve transferin Ripple Blockchain ağında gerçekleştirilmesine karar verilmişti. 2020 yılına kadar aktif bir şekilde süren ortaklık Ripple şirketinin SEC ile davalık olmasının ardından pazar geliştirme ücretini almayacağını açıkladı.

MoneyGram, Ripple şirketinden yıl içerisindeki çeyrek dönemlerde Ripple pazar geliştirme ücreti altında XRP alıyordu. MoneyGram bu yılın ilk çeyreğinde Ripple şirketinden pazar geliştirme ücretinden faydalanmayacağını açıkladı.

MoneyGram Ripple Konusunda Kararsız!

Neler Olmuştu?

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ın 2013 yılında kurulup Chris Larsen ve Brad Garlinghouse tarafından toplanan sermaye ile şirketin faaliyetlerine başladı. Bu yöntemle 1.3 milyar dolarlık bir gelir elde eden Ripple‘ın bu geliri elde ederken herhangi bir lisansının bulunmaması SEC’nin radarına takıldı. SEC bu konuyu mahkeme taşıdı ve birçok kripto para borsası ve kripto para varlık fonu XRP’yi delist etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir