Meksikalı milyarder Bitcoin’e güveniyor!

milyarder Bitcoin

Meksikalı milyarder Bitcoin’e güveniyor!

ABONE OL 

Meksikalı milyarder Ricardo Salinas Pliego, yaptığı açıklama ile Bitcoin‘e güvendiği söyleyerek gerekirse önümüzdeki 30 yıl boyunca Bitcoin tutacağını açıkladı.

Meksikalı Milyarder Bitcoin Açıklaması Yaptı!

Meksikalı iş adamı Ricardo Salinas Pliego, Bitcoin ile ilgili gelen olumsuz haberlere cevap niteliğinde açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında itibari para birimlerini dolandırıcılık olarak nitelendiren Pliego, gerekirse 30 yıl boyunca Bitcoin tutacağını açıkladı. Bitcoin’in ”küresel düzeyde muazzam bir likidite ile işlem gören uluslararası değeri” olduğunu da belirten Pliego, Bitcoin’e güveniyor.

Varlığının yüzde 10’luk kısmıyla Bitcoin yatırımı yapmayı planladığını da ifade etti. Ayrıca sahip olduğu Banco Azteca isimli banka ile Bitcoin’i kabul eden ilk banka olmak istediklerini açıkladı.

Meksikalı milyarder Bitcoin’e güveniyor!

Ünlü Milyarder Bitcoin Açıklaması Yaptı

ABD’li ünlü milyarder Paul Tudor Jones, yaptığı açıklama ile Bitcoin’e adeta can suyu oldu. CNBC röportajında Bitcoin’e yatırım yapmak istediğini açıklayan Jones‘in zaten Bitcoin yatırımcısı da olduğu ortaya çıktı. Paul Tudor Jones şu ifadeleri kullandı:

”Bitcoin matematiktir ve matematik binlerce yıldır var ve iki artı iki dörde eşit olacak ve önümüzdeki iki bin yıl boyunca öyle olacak. Bu yüzden güvenilir, tutarlı, dürüst bir şeye yatırım yapma fikrini seviyorum. Kesinlikle %5 altın, %5 bitcoin, %5 nakit istediğimi biliyorum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.