LUNC neden yükseliyor?

LUNC neden yükseliyor?

LUNC neden yükseliyor?

ABONE OL 

LUNA tarafından gerçekleştirilen swap işleminin ardından ortaya çıkan LUNC, yükselişine dur durak vermeden devam ediyor. Peki LUNC neden yükseliyor?

LUNC Neden Yükseliyor?

Kripto para piyasasının en büyük vurgunlarından olarak gösterilen LUNA olayının ardından LUNC ortaya çıkmıştı. LUNA sahiplerine belirli bir oranda LUNC verilmiş ve arz da inanılmaz seviyede artmıştı.

Ancak son birkaç haftada LUNC yükselişe yeniden başladı. Bol sıfırlı fiyatıyla birçok yatırımcı tarafından çöp olarak nitelendirilen LUNC, 23 Ağustos tarihinde 0.000088 dolar fiyatıyla alıcı bulurken şu an 0.00057 dolara kadar yükseldi. Yaşadığı bu yükselişle yeniden büyük oranda hacmi kendine çeken LUNC, 3.5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Son 24 saatteki işlem hacmi ise 3.7 milyar dolar olarak ayıtlara geçti.

Bu yükselişin sebebi olarak ise artan Stake oranları olarak gösteriliyor. Stake oranının artmasıyla birlikte fiyatta da ciddi artışlar yaşanmaya devam ediyor.

LUNA tekrar yükselir mi?
LUNC neden yükseliyor?

LUNA CEO’su: Varlıklarımın Çoğunu Kaybettim

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon, resmi Twitter hesabından bir tweet serisi paylaştı ve 2.7 milyar dolarlık varlığı çöküşten önce nakite çevirdiği iddialarını reddetti. Bu tweet serisinde kendisi hakkında birçok yalan ifadenin yayıldığını da belirten Kwon, bu konuda dikkatli davranılmasını istedi.

Do Kwon tarafından yapılan açıklamanın tam hali:

Bu açık olmalı ancak herhangi bir şeyden 2.7 milyar dolar kazandığım iddiası kesinlikle yanlış. İki çelişkili iddia var gibi görünüyor. Birincisi Do’nun cüzdanları donduruldu ve hala LUNA’sının çoğuna airdrop yoluyla sahip. İkincisi milyarlar kazanmak için tüm jetonlarını çöpe attı. Bu iddiaları ortaya atarken ikisinden biri tercih edilmeli.

Tekrarlamak gerekirse, son iki yılda kazandığım tek şey TFL’den nominal bir nakit maaş. Umarım açıktır, çok fazla bir şey söylemedim çünkü mağdur gibi görünmek istemiyorum ama kazada sahip olduklarımın çoğunu da kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama gerçekten parayı pek umursamıyorum.

Lütfen kanıtlanmış ve doğru şeyler söyleyin – kaybeden herkesin acısını artıran yalanlar yayıyorsanız. Teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir