LUNA CEO’su Do Kwon’un serbest kalma kararı iptal edildi

LUNA CEO'su

LUNA CEO’su Do Kwon’un serbest kalma kararı iptal edildi

ABONE OL 

LUNA CEO’su Do Kwon, geçtiğimiz haftalarda kefaletle serbest kalma imkanı bulmuş ve bu yönde karar verilmişti. Ancak verilen bu karar iptal edildi.

LUNA CEO’su Do Kwon Serbest Kalamayacak

LUNA CEO’su Do Kwon, Karadağ’da gözaltına alınmış ve tutuklanmıştı. Geçtiğimiz hafta kefaletle serbest kalma başvurusunda bulunan Kwon, 400 bin euro kefalet karşılığında serbest kalmasına karar verilmişti.

Karar bir üst mahkemeye gitmiş ve sonuç merakla beklenmeye başlanmıştı. Üst mahkeme tarafından verilen karar açıklandı ve kefaletle serbest kalma kararı iptal edildi.

LUNA CEO’su Do Kwon Hakkındaki Suçlamalar Devam Ediyor

Terra şirketinde çalışan ve ismini açıklamayan ‘FatMan‘ olarak bilinen bir muhbir, LUNA CEO’su Do Kwon hakkında yeni iddialarda bulunmuştu. Bu iddialarında Do Kwon’un sorumsuz olduğunu ve tam sorumlu davranmayarak çöküşte payı olduğunu belirtmişti:

Sözlü olarak sorumluluk almak elbette harika. Gerçekten hiçbir şey yapmıyor. Bunun tek adil çaresi, ‘haksız kazanılmış’ kazançlarının bir kısmını iade etmektir. İade çabaları için henüz kendi parasının tek bir dolarını taahhüt etmedi.

FatMan bu ifadeleriyle Do Kwon’un göstermelik açıklamalar yaptığını ve çözüm için geliştirilenlere katkı bulunmadığını belirtti. Bilindiği gibi LUNA CEO’su Do Kwon, her fırsatta üzgün ve çöküş konusunda suçsuz olduğunu ifade ediyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir