LUNA CEO’su Do Kwon: Vergileri ödedik

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik

LUNA CEO’su Do Kwon: Vergileri ödedik

ABONE OL 

LUNA CEO’su Do Kwon, yaptığı açıklamada kendisine yöneltilen vergi ödemediği iddialarını yalanladı ve vergi ödemelerini yaptıklarını açıkladı.

LUNA CEO’su Do Kwon Vergi Açıklaması Yaptı

LUNA CEO’su Do Kwon, birkaç haftadır yatırımcılar tarafından hiç iyi hatırlanmıyor. LUNA ve UST projelerinin adeta çakılmasıyla birlikte tepkilerin odağı haline dönüşen Kwon, resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı ve vergi ödemelerinin yapıldığını ifade etti.

Daha önceden Do Kwon‘un vatandaşı olduğu Güney Kore’ye vergi ödemediği ifade edilmişti. Kwon bu iddiaları şu şekilde yalanladı:

Kore hükümetinin Covid harcamalarını desteklemek için paraya ihtiyacı vardı. Kripto şirketlerinden yaratıcı bir şekilde milyonlar aldı ve payımızı tam olarak ödedik. Hepsi bu kadar.

LUNA CEO'su
LUNA CEO’su Do Kwon: Vergileri ödedik

LUNA CEO’su Do Kwon: Kalbim kırık

LUNA CEO’su Do Kwon, resmi Twitter hesabından bir açıklama yapmış ve bu açıklamasında hem kendisinin hem de kurumların UST ve LUNA satmadığını ifade eden Kwon, kalbinin kırık olduğunu belirtmişti.

İnsanların zarar görmesi sebebiyle kalbinin kırık olduğunu ifade eden Kwon, ekibini yoğun çalıştığını ve birden fazla görevi üstlendikleri için yatırımcıların sabırlı olmasını istemişti.

Ekibin çok çalıştığını ifade eden Do Kwon, yeniden yükseliş için yeni yolların arandığını da ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir