LUNA CEO’su Do Kwon tutuklama kararıyla karşı karşıya!

LUNA CEO'su Do Kwon tutuklama

LUNA CEO’su Do Kwon tutuklama kararıyla karşı karşıya!

ABONE OL 

LUNA‘nın çöküşüyle birlikte tüm gözlerin üzerine çevrildiği CEO Do Kwon için tutuklama kararı verildi. Güney Kore’nin süreci yakından takip ettiği ve bu sebepten dolayı bu kararı aldığı açıklandı.

LUNA CEO’su Do Kwon Tutuklama Kararı İle Şokta!

120 dolar seviyelerinden neredeyse 0 seviyesine kadar düşen LUNA ile ilgili bir gelişme daha yaşandı. LUNA CEO’su Do Kwon için tutuklama kararı çıkarıldı. Güney Kore makamlarından alınan bu karar ile birlikte başta Twitter olmak üzere birçok platformda LUNA yeniden gündem haline geldi.

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik
LUNA CEO’su Do Kwon tutuklama kararıyla karşı karşıya!

LUNA CEO’su: Varlıklarımın Çoğunu Kaybettim

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon, resmi Twitter hesabından bir tweet serisi paylaşmış ve 2.7 milyar dolarlık varlığı çöküşten önce nakite çevirdiği iddialarını reddetmişti. Bu tweet serisinde kendisi hakkında birçok yalan ifadenin yayıldığını da belirten Kwon, bu konuda dikkatli davranılmasını istemişti.

Do Kwon tarafından yapılan açıklamanın tam hali:

Bu açık olmalı ancak herhangi bir şeyden 2.7 milyar dolar kazandığım iddiası kesinlikle yanlış. İki çelişkili iddia var gibi görünüyor. Birincisi Do’nun cüzdanları donduruldu ve hala LUNA’sının çoğuna airdrop yoluyla sahip. İkincisi milyarlar kazanmak için tüm jetonlarını çöpe attı. Bu iddiaları ortaya atarken ikisinden biri tercih edilmeli.

Tekrarlamak gerekirse, son iki yılda kazandığım tek şey TFL’den nominal bir nakit maaş. Umarım açıktır, çok fazla bir şey söylemedim çünkü mağdur gibi görünmek istemiyorum ama kazada sahip olduklarımın çoğunu da kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama gerçekten parayı pek umursamıyorum.

Lütfen kanıtlanmış ve doğru şeyler söyleyin – kaybeden herkesin acısını artıran yalanlar yayıyorsanız. Teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir