LUNA CEO’su Do Kwon pasaportunu kaybedecek!

LUNA CEO'su Do Kwon tutuklama

LUNA CEO’su Do Kwon pasaportunu kaybedecek!

ABONE OL 

Güney Koreli yetkililer LUNA CEO’su Do Kwon hakkında yeni işlemler yapmaya başladı. Dün hakkında tutuklama kararı çıkarılan Do Kwon‘un pasaportuna da el konulacak.

Do Kwon Pasaportunu da Kaybedecek

LUNA CEO’su Do Kwon, her ne kadar düşüşte etkisi olmadığını ifade etse de Güney Koreli yetkililerin radarından kurtulamıyor. Yüzbinlerce mağdur yatırımcının ortaya çıkmasına sebep olan Kwon, pasasportunu da kaybedecek. Güney Koreli yetkililer Do Kwon’un pasaportunun iptal edilmesi için gerekli adımları attığı açıklandı.

Bu sayede Do Kwon’un yasal yollarla tüm yaptırımlarla karşılaşmış olacak. Do Kwon‘un henüz nerede olduğunu bilinmese de LUNA olayından birkaç ay önce Singapur’a taşındığı biliniyor. Bu sebepten dolayı Singapur’da olma ihtimali üzerinde duruluyor.

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik
LUNA CEO’su Do Kwon pasaportunu kaybedecek!

LUNA CEO’su: Varlıklarımın Çoğunu Kaybettim

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon, resmi Twitter hesabından bir tweet serisi paylaşmış ve 2.7 milyar dolarlık varlığı çöküşten önce nakite çevirdiği iddialarını reddetmişti. Bu tweet serisinde kendisi hakkında birçok yalan ifadenin yayıldığını da belirten Kwon, bu konuda dikkatli davranılmasını istemişti.

Do Kwon tarafından yapılan açıklamanın tam hali:

Bu açık olmalı ancak herhangi bir şeyden 2.7 milyar dolar kazandığım iddiası kesinlikle yanlış. İki çelişkili iddia var gibi görünüyor. Birincisi Do’nun cüzdanları donduruldu ve hala LUNA’sının çoğuna airdrop yoluyla sahip. İkincisi milyarlar kazanmak için tüm jetonlarını çöpe attı. Bu iddiaları ortaya atarken ikisinden biri tercih edilmeli.

Tekrarlamak gerekirse, son iki yılda kazandığım tek şey TFL’den nominal bir nakit maaş. Umarım açıktır, çok fazla bir şey söylemedim çünkü mağdur gibi görünmek istemiyorum ama kazada sahip olduklarımın çoğunu da kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama gerçekten parayı pek umursamıyorum.

Lütfen kanıtlanmış ve doğru şeyler söyleyin – kaybeden herkesin acısını artıran yalanlar yayıyorsanız. Teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir