LUNA CEO’su Do Kwon için kırmızı bülten çıkarıldı!

LUNA CEO'su Do Kwon kırmızı bülten

LUNA CEO’su Do Kwon için kırmızı bülten çıkarıldı!

ABONE OL 

Onbinlerce insanın mağdur olmasına sebep olan Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon için Interpol tarafından kırmızı bülten çıkarıldı. Bu da Do Kwon‘un tüm ülkeler tarafından aranacağı anlamına geliyor.

LUNA CEO’su Do Kwon için Kırmızı Bülten Kararı!

Her ne kadar kaçmıyorum dese de nerede olduğu bilinmeyen LUNA CEO’su Do Kwon için kırmızı bülten kararı çıkarıldı. Geçtiğimiz hafta Güney Koreli yetkililer kırmızı bülten kararı için gerekli makamlarla iletişim kurmuştu.

Interpol, Do Kwon hakkında kırmızı bülten kararını açıkladı. Bu sayede Interpol ile iş birliğine giden ülkelerin Do Kwon hakkında geçici tutuklama yetkisi de bulunuyor.

Benzer bir karar Thodex CEO’su Fatih Özer için çıkarılmıştı. Özer, Arnavutluk’ta yakalanmıştı.

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik
LUNA CEO’su Do Kwon için kırmızı bülten çıkarıldı!

LUNA CEO’su Do Kwon İddiaları Reddetmişti

LUNA CEO’su Do Kwon, resmi Twitter hesabından bir açıklama yapmış ve bu açıklamasında kendisine yönelik ”kaçacak” iddialarına yanıt veren Do Kwon, şu ifadelerle iddiaları reddetmişti:

Kaçak” veya benzeri bir şey değilim. İletişim kurmaya ilgi gösteren herhangi bir devlet kurumu için tam bir işbirliği içindeyiz ve saklayacak hiçbir şeyimiz yok.

Birden fazla yargı alanında savunma sürecindeyiz. Kendimizi son derece yüksek bir dürüstlük çıtasında tuttuk ve önümüzdeki birkaç ay içinde gerçeği açıklamayı dört gözle bekliyoruz.

LUNA CEO’su: Varlıklarımın Çoğunu Kaybettim

Do Kwon tarafından yapılan açıklamanın tam hali:

Bu açık olmalı ancak herhangi bir şeyden 2.7 milyar dolar kazandığım iddiası kesinlikle yanlış. İki çelişkili iddia var gibi görünüyor. Birincisi Do’nun cüzdanları donduruldu ve hala LUNA’sının çoğuna airdrop yoluyla sahip. İkincisi milyarlar kazanmak için tüm jetonlarını çöpe attı. Bu iddiaları ortaya atarken ikisinden biri tercih edilmeli.

Tekrarlamak gerekirse, son iki yılda kazandığım tek şey TFL’den nominal bir nakit maaş. Umarım açıktır, çok fazla bir şey söylemedim çünkü mağdur gibi görünmek istemiyorum ama kazada sahip olduklarımın çoğunu da kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama gerçekten parayı pek umursamıyorum.

Lütfen kanıtlanmış ve doğru şeyler söyleyin – kaybeden herkesin acısını artıran yalanlar yayıyorsanız. Teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir