Lenovo’dan ilgi çeken yeni reklam

 Lenovo’dan ilgi çeken yeni reklam

Türkiye’de teknoloji ve bilgisayar pazarının en iyilerinden olan Lenovo‘dan ilgi çeken reklamlara bir yenisi daha eklendi.

Avrupa’nın en üst düzey basketbol ligi olan Turkish Airlines EuroLeague ve önde gelen kupa yarışmalarından 7DAYS EuroCup için 2019/20 sezonu resmi sponsoru olan Lenovo, 2 yıldız basketbolcunun başrollerini paylaştığı bir reklam filmi düzenledi.

Anadolu Efes İstanbul ve Fenerbahçe Beko takımlarının yıldız isimlerinden Shane Larkin ve Ali Muhammed’in başrol olduğu reklam filmi, oyun ekranı kurgusuyla ilgi çekiyor.

Ogilvy İstanbul tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Hacıyatmaz firmasının üstlendiği prodüksiyonda yönetmen koltuğunda Ali Can Zeren oturuyor. Reklam filminin kurgusunda karşılaşılan durum ise, oyun severler ünlü yıldızlarla basketbol oynarken duran ya da yavaşlayan bilgisayara isyan ediyor.

Daha sonra Larkin ve Muhammed, oyun ekranından seslenerek “performansın dibi” sloganıyla Lenovo bilgisayar kullanmaya davet ediyor.

Lenovo geçtiğimiz ay temsilcilerimiz Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun ülkemizi temsil ettiği Turkish Airlines EuroLeague, Galatasaray Doğa Sigorta, Darüşşafaka Tekfen ve Tofaş Bursa’nın temsil ettiği 7DAYS EuroCup turnuvalarında takımlarımızın bölgesel sponsorluğunu üstlendiğini duyurdu.

E-spor’un günden güne yaygınlaşmasıyla beraber oyun bilgisayarları ve spor camiaları eş zamanlı çalışmalar yapmaya başladı. Zira Türkiye’de Zula, League of Legends gibi oyunlar için kurulmuş ligler ve liglerde oynayan büyük spor kulüpleri bulunuyor. Önümüzdeki dönemlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Honor 9X Global Edition tanıtıldı

Mark Zuckerberg’den Libra açıklaması

HTC kripto para telefonu çıkarıyor: Exodus 1S

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir