KST Gate.io’da listeleniyor!

KST Gate.io

KST Gate.io’da listeleniyor!

ABONE OL 

KSM Starter Token (KST), Gate.io borsasında listeleniyor. KSM Starter ve Gate.io resmi Twitter hesaplarından yapılan açıklamalar ile listeleme duyuruldu.

KST Gate.io’ya Geliyor!

Geçtiğimiz haftalarda sizlerle buluşturduğumuz KSM Starter ön satışının ardından Uniswap listeleme haberini duyurmuştuk. Yapılan açıklama ile KST Gate.io’da listeleneceği duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 25 Ekim 16:00’da KST, Gate.io borsasından alınabilecek.

0.12 dolar olan ön satış fiyatına sahip olan KST, şu an 2.17 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

KST Gate.io’da listeleniyor!

KST Starter İncelemesi!

Ağlardaki ilk IDO’larının yüksek kazançlar sağlaması sebebiyle birçok yatırımcı KSM Starter‘a büyük ilgi gösteriyor. KSM Starter’ın Kusama ağında 5 yıldır geliştirilen bir Launchpad platformu olarak biliniyor. Diğer ağlardaki IDO platformlarından farklı olarak KSM Starter’da IDO yapılacak projeler yatırımcılar tarafından seçilebilecek.

KSM Starter‘da ilk olarak KST ön satışı düzenlenecek. Kendi kripto parası olması sebebiyle büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ayrıca IDO’su düzenlenecek olan kripto paraların seçilmesi için de yine KST kullanılacak. KST ön satışının ardından elde edilecek KST’ler ile stake yapılabilecek ve farming havuzlarında değerlendirilebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir