Kraken Shiba Inu listelemesi yapıyor!

Kraken Shiba Inu

Kraken Shiba Inu listelemesi yapıyor!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Kraken, son dönemin en popüler kripto para projelerinden olan Shiba Inu‘yu listeleyeceğini duyurdu.

Kraken Shiba Inu Listeleyeceğini Açıkladı

Shiba Inu listeleyen kripto para borsalarına bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak Kraken isimli ABD merkezli kripto para borsası Shiba Inu listelemesi yapacağı açıkladı. Resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile Kraken Shiba Inu listelemesini 30 Kasım tarihinde yapacak. 30 Kasım tarihinden itibaren Shiba Inu, Kraken borsasından satın alınabilecek.

Bitfinex Shiba Inu Listeleyeceğini Açıklamıştı

Bitfinex resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda Shiba Inu (SHIB), Multiverse (AI), Qredo (QRDO) ve Magic Internet Money (MIM) projelerinin listeleyeceğini duyurdu. Listelemeyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak ”çok yakında” ifadesi kullanıldı.

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.