Justin Sun NFT satın aldı! Değeri 10 milyon dolar

Justin Sun NFT

Justin Sun NFT satın aldı! Değeri 10 milyon dolar

ABONE OL 

Tron şirketinin kurucusu ve CEO’su Justin Sun NFT furyasını es geçmiyor. Bugün bir NFT satın alan Sun, tam tamına 10 milyon dolar ödeme yaptı.

Justin Sun NFT Satın Aldı

NFT’ler gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Kripto para piyasasının yeni furyası olan NFT’ler, dijital dünyanın koleksiyon ürünleri olarak kabul görüyor. Bu da dijital sanat eserlerinin değerlerinde astronomik artışları beraberinde getiriyor.

Kripto para piyasasının popüler isimlerinden olan Justin Sun, TPUNK #3442 isimli bir NFT satın aldı ve 10 milyon dolar ödeme yaptı. NFT’lerin günümüzdeki daha fazla gündeme gelmesiyle birlikte fiyatlarda talep sebebiyle artış gösteriyor. Günümüzde sanatçılarda NFT’lerini üreterek satışa sunmaya başladı. Bu da kripto para yatırımı bulunmayan kişileri de kripto para piyasasına yönlendiren bir etmen olarak görünüyor.

Visa NFT Satın Almıştı

Dünyanın en büyük finans şirketlerinden olan Visa, kripto para borsalarıyla iş birliği yaparak kripto paralarla ödeme yapma imkanı veren kartları üretiyordu. En yakın rakibi Mastercard ile birlikte kripto paraları yok saymayan bir politika yürüten Visa NFT satın aldı.

Visa, daha önce sattığı NFT’ler ile tanınan NFT sanatçısı CryptoPunks‘tan bir NFT satın aldı. Şirket bu NFT için 49.5 Ethereum (150 bin dolar) ödeme yaptı. NFT’lerin mantığının tartışıldığı bu günlerde Visa tarafından böyle adım atılması NFT’lerin anlaşılmasında önemli rol oynayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir