Justin Bieber NFT satın almaya devam ediyor!

Justin Bieber NFT

Justin Bieber NFT satın almaya devam ediyor!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde Bored Ape koleksiyonundan bir NFT satın alan Justin Bieber, yeniden bir NFT satın aldı. Bu NFT için de 470 bin dolar ödeme yaptı.

Justin Bieber NFT Satın Aldı

Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir NFT daha satın alan Justin Bieber, bu NFT için 168 Ethereum (470 bin dolar) ödeme yaptı. #3850 numaralı koleksiyon üyesini satın alan Justin Bieber geçtiğimiz hafta da #3001 numaraları NFT’yi satın almış ve 1.3 milyon dolar ödeme yapmıştı.

Justin Bieber NFT satın almaya devam ediyor!

Neymar NFT Satın Aldı: 454 Bin Dolar Ödedi

Neymar, ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yatch Club‘ın yeni bir üyesini satın aldı. Bored Ape 6633 isimli yeni NFT’yi satın alma işlemi için toplamda 159.99 Ethereum ödeyen Neymar ise bugünkü Ethereum fiyatına göre 454 bin dolar ödeme yapmış oldu. Aynı NFT’nin geçtiğimiz ayki değeri ise 96 Ethereum‘du.

Neymar resmi Twitter hesabından hem satın aldığı NFT’yi duyurdu. Ayrıca bu NFT‘yi profil resmi haline getirdi.

Eminem NFT için 462 Bin Dolar Ödemişti

Eminem ismiyle bilinen Marshall Mathers, ünlü NFT sanatçısı Bored Ape tarafından hazırlanmış olan bir NFT’yi satın aldı. Bu NFT için 123.45 Ethereum (462 bin dolar) ödeme yapan Eminem, satın aldığı NFT’yi Twitter’da profil resmi olarak ekledi.

Dünyanın en büyük rap sanatçılarından olan Eminem, Saturday Night Live klibini NFT olarak satışa çıkaracağı duyuran Eminem, resmi Twitter hesabından Without Me şarkısına NFT ve cryptocurrency kelimelerini ekleyerek bir tweet paylaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir