Samsung MANA ortaklığı için yeni açıklama!

Samsung MANA

Samsung MANA ortaklığı için yeni açıklama!

ABONE OL 

Geçtiğimiz ocak ayında Decentraland (MANA) ile iş birliği yapan Samsung, bu iş birliği ile ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Samsung MANA İş Birliğinde Yeni Açıklama

Güney Kore merkezli dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz ay Decentraland (MANA) ile bir anlaşma yaptığını ve Decentraland‘da 837 mağaza açacağını duyurmuştu. Bu açıklama ile birlikte MANA fiyatı da artışa geçmişti.

Samsung şimdi resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama daha yaptı. Bilindiği gibi Samsung Galaxy Unpacked isimli etkinliği 9 Şubat tarihinde düzenleneceğini açıklamıştı. Twitter hesabından yapılan yeni açıklamada 837X vurgusu yapıldı ve 9 Şubat tarihi belirtildi.

Samsung MANA
Samsung MANA ortaklığı için yeni açıklama!

Samsung NFT Adımıyla Sektöre Giriş Yapıyor

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, ayrıca üretmiş olduğu TV’lere NFT desteği sağlamaya başlıyor. Bu yıl üreteceği TV modellerinde NFT görüntüleme desteği sağlayacak olan Samsung, sektör adına oldukça sevindirici bir adım atmış oluyor.

Yalnızca görüntüleme desteği değil MicroLed, Neo QLED ve The Frame modellerinden NFT satın alma desteğini de yine Samsung TV kullanıcılarına sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir