iPhone 15 serisi fiyatları sızdırıldı!

iPhone 15 serisi fiyat

iPhone 15 serisi fiyatları sızdırıldı!

ABONE OL 

Önümüzdeki eylül ayında duyurulacak olan iPhone 15 serisi fiyatları şimdiden sızıntı olarak karşımıza çıktı. Model yükseltmek isteyen kullanıcılar iPhone 15 serisini merakla bekleniyor.

iPhone 15 Serisi Fiyatları Sızıntı Olarak Karşımızda

Ülkemizde döviz kuruyla birlikte sıklıkla zamla karşılaşan iPhone modellerine eylül ayında yenileri eklenecek. iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkacak olan Apple‘ın tıpkı diğer senelerde uyguladığı fiyat politikasını sürdürmesi bekleniyor.

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleriyle karşımıza çıkacak olan iPhone 15 serisinin modeller bazında ortaya çıkmayan fiyatlar ortalama olarak göründü. Sızıntıya göre iPhone 15 serisi ortalama 925 dolar fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak.

Özellikle USB-C desteğiyle karşımıza çıkması beklenen iPhone 15 serisinin Apple’a yaklaşık 100 milyar dolar kazandırabileceği iddia ediliyor. Verilere göre yaklaşık 250 milyon iPhone kullanıcısı yeni bir iPhone modeline geçmeyi hedefliyor.

iPhone 15 serisiyle birlikte bu geçişlerin başlayacağı ve Apple’ın çift haneli büyüme yaşaması bekleniyor.

iPhone 15 USB-C ile Karşımıza Çıkabilir

Avrupa Birliği tarafından verilen USB-C kararı ve teknolojik atıkları azaltmak için yapılan girişimlerin sonunda gözler Apple’a çevrildi. Apple dışındaki tüm akıllı telefon üreticileri tarafından USB-C portu kullanılmaya başlanmışken Apple henüz bu konuda bir girişimde bulunmamıştı.

9to5Mac tarafından paylaşılan birkaç iPhone 15 Pro kılıf kalıbının görselinde USB-C portu gözlendi. Bu da Apple’ın da Lightning’den vazgeçip USB-C portuna geçme ihtimalini akıllara getirdi.

iPhone 15 USB-C portuyla duyurulması durumda bir devrim yaşanacak ve iPhone modellerindeki Lightning portu tarihe karışacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir