iOS 15.4 güncellemesi yayınlandı! İşte detaylar

iOS 15.4 güncellemesi

iOS 15.4 güncellemesi yayınlandı! İşte detaylar

ABONE OL 

Apple, iPhone modelleri için yeni bir yazılım güncellemesi daha hazırladı. Güncelleme uyumlu iPhone modellerine gönderildi. iOS 15.4 güncellemesi ile kullanıcılara sunulacak tüm detaylara hep birlikte göz atacağız.

iOS 15.4 Güncellemesi Detayları

Apple, iPhone kullanıcıları içi iOS 15.4 güncellemesini göndermeye başladı. Uyumlu modeller yavaş yavaş güncellemeleri alabiliyor. Güncelleme ile birlikte 2 yıldır hayatımızda olan maskelerle Face ID çalıştırılabileceği ifade ediliyor. Yani Face ID kullanmak isteyen iPhone 12 ve üzeri modellere sahip iPhone kullanıcıları maskelerini indirmeden ekran kilitlerini açabilecek.

1.22 GB büyüklüğe sahip güncellemeyle birlikte Aşı Kartları, Cüzdan uygulamasına entegre edilebilecek.

iOS 15.4 güncellemesi yayınlandı

Ayrıca bu güncelleme ile birlikte 35 yeni emoji iPhone kullanıcılarına sunuldu. Güncellemelerini yapmak isteyen kullanıcıların Ayarlar Genel Yazılım Güncellemesi adımlarını izlemesi gerekiyor.

iOS 15.4 güncellemesi yayınlandı

iOS 15 Kullanım Oranı Yükselişini Sürdürüyor

Mixpanel bir rapor yayınladı ve bu raporda iOS 15 güncellemesinin kullanım oranları ortaya çıktı. Yayınlanan rapora göre iOS 15 güncellemesinin kullanım oranı yüzde 58 olarak açıklandı. iOS 14 güncellemesinin kullanım oranı ise yüzde 36 olarak açıklandı. Apple tarafından 3 Haziran 2021 tarihinde bir rapor yayınlanmış ve iOS 14 güncellemesinin kullanım oranını yüzde 85 olduğunu açıklamıştı.

MixPanel tarafından kullanıcıların kullandıkları güncellemeleri ve oranlarını açıklamıştı. yayınlanmıştı. iOS 14 ve iOS 15 güncellemesinin ilk günlerde gösterdiği performans ise şöyleydi:

  • İlk 2 Gün
    • iOS 14: yüzde 14.68
    • iOS 15: yüzde 8.59
  • İlk 20 Gün
    • iOS 14: yüzde 41.97
    • iOS 15: yüzde 22.22

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir