INTER token ön satış fiyatı açıklandı!

INTER token ön satış fiyatı

INTER token ön satış fiyatı açıklandı!

ABONE OL 

Merakla beklenen INTER token hakkında yeni bir detay daha paylaşıldı. Bir süredir beklenen INTER token ön satış fiyatı açıklandı. Detayları sizler için bir araya getirdik.

İşte INTER Token Ön Satış Fiyatı!

10 Eylül Cuma günü 14:00‘de başlayacak olan ön satışta INTER token 2 euro fiyatıyla yatırımcılarını bekleyecek. İlk fazda saat 14:00 – 16:00 arasında yatırımcılar 50 INTER token satın alabilecek. Eğer ön satışta satılacak olan 1 milyon adet INTER token ilk fazda tükenmezse 16:01’den itibaren yatırımcılar 250 INTER token daha satın alabilecek.

Socios aynı zamanda Inter’in forma sponsoru da olmuştu. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

INTER token ön satış tarihi açıklandı!

Inter’in Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Bugün, bizi sektöründe lider bir marka ile birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, pandemi döneminde kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının süregelen büyümesini ve çekiciliğini teyit etmekte. Bu forma bizim için özel bir anlam taşıyor, çünkü uzun yıllar bekledikten sonra Scudetto’yu göğsümüzde taşıyan ilk forma: bu yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşı ve onu Socios.com ve tüm taraftarlarımız ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Inter Milan forma önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Fan Token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alandır.

“Bu özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER Fan Tokenın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz. Bugünün duyurusu, Socios.com’da yer alacak $INTER Fan Token’lar aracılığıyla gelişen bir dijital topluluğa katılarak, takımla etkileşimde bulunmak, önemli kararlara etki etmek ve ödüllendirilmek için sayısız fırsatın tadını çıkarabilecek, dünya çapından milyonlarca Inter taraftarı için yeni bir çağın başlangıcıdır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir