Solana (SOL) yükselmeye devam ediyor!

Solana (SOL)

Solana (SOL) yükselmeye devam ediyor!

ABONE OL 

Bitcoin geçtiğimiz gün saniyeler içerisinde 10 bin dolar azalarak birçok yatırımcının ciddi zararlar etmesine sebep oldu. Buna rağmen SOL gerilese de tekrar yükselişe geçti. En büyük kripto paralar listesinde XRP’yi geçerek en büyük 6. kripto para oldu.

Solana (SOL) Yükselişini Sürdürüyor!

SOL geçtiğimiz günlerde 200 dolara kadar yükselmiş, Bitcoin’in 42 bin dolar seviyelerini test etmesiyle birlikte 128 dolara kadar gerilemişti. Kısa sürede fiyatını toparlayan SOL, tüm zamanların yeniden kırdı ve 214 dolara kadar yükseldi. SOL fiyatı bu haber hazırlanırken 208 dolar olarak kayıtlara geçti.

SOL, 60 milyar dolar piyasa değerine, son 24 saatte ise 16 milyar dolarlık işlem hacmine sahip.

Solana (SOL) yükselmeye devam ediyor!

Luna Yield Rug Pull ile Çakıldı!

Son zamanların en çok dikkat çeken Blockhain ağlarından olan Solana’da ilk defa bir rug pull olayı yaşandı. Luna Yield isimli kripto paranın sosyal medya hesapları başta olmak üzere tüm hesapları kapatıldı. Solana IDO platformu SolPAD ise resmi Twiter hesabından bir açıklama yaptı:

Launchpad’imizdeki son IDO olan Luna Yield’de bazı sorunları var gibi görünüyor. Luna Yield ekibi web sitelerini ve diğer tüm sosyal medyayı kapattı. Ayrıca tüm likiditeyi geri çekiyorlar. SolPAD, ne olduğunu anlamak için Luna Yield ekibine hala ulaşamıyor. Sorunu araştırmak için kullanıcıları desteklemenin ve bazı üçüncü taraflarla iletişim kurmanın yollarını bulmaya çalışıyoruz. Lütfen sabırlı olun ve Luna Yield ile ilgili her türlü bilgiyi bize sağlayın. İş birliğiniz için teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.