INTER token listeleme tarihi açıklandı!

INTER token listeleme tarihi

INTER token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

10 Eylül tarihinde Socios platformunda ön satışa sunulan INTER token listeleme tarihi de açıklandı. Diğer taraftar token’lara göre bir hayli çabuk listelenecek olan INTER token yatırımcılarını heyecanlandırdı.

İşte INTER Token Listeleme Tarihi!

2 euro fiyatıyla 10 Eylül tarihinde Socios’da satılan INTER token, 14 Eylül saat 13:00’de Chiliz.net adresinde listelenecek. 4 gün gibi kısa bir sürede de listeleneceği için bir hayli heyecan yaratan INTER token’ın listelendikten sonraki fiyatı şimdiden merakla bekleniyor.

Socios aynı zamanda Inter’in forma sponsoru da olmuştu. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

INTER token listeleme tarihi açıklandı!

Inter’in Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Bugün, bizi sektöründe lider bir marka ile birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, pandemi döneminde kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının süregelen büyümesini ve çekiciliğini teyit etmekte. Bu forma bizim için özel bir anlam taşıyor, çünkü uzun yıllar bekledikten sonra Scudetto’yu göğsümüzde taşıyan ilk forma: bu yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşı ve onu Socios.com ve tüm taraftarlarımız ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Inter Milan forma önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Fan Token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alandır.

“Bu özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER Fan Tokenın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz. Bugünün duyurusu, Socios.com’da yer alacak $INTER Fan Token’lar aracılığıyla gelişen bir dijital topluluğa katılarak, takımla etkileşimde bulunmak, önemli kararlara etki etmek ve ödüllendirilmek için sayısız fırsatın tadını çıkarabilecek, dünya çapından milyonlarca Inter taraftarı için yeni bir çağın başlangıcıdır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 Comment

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir