INTER token ne zaman listelenecek?

INTER token ne zaman listelenecek?

INTER token ne zaman listelenecek?

ABONE OL 

İtalya’nın en büyük futbol kulüplerinden olan Inter, Socios ile iş birliği yaparak INTER isimli kripto parayı üretmişti. Socios platformunda geçtiğimiz günlerde ön satışı düzenlenen INTER’in ne zaman listeleneceği sorusunun cevabı yatırımcılar tarafından şimdiden merak edilmeye başlandı.

INTER Token Ne Zaman Listelenecek?

10 Eylül tarihinde Socios platformunda 2 euro fiyatıyla satışı gerçekleştirilen INTER token büyük ilgi görmüş ve kısa süre içerisinde yatırımcılar tarafından satın alınmıştı. Toplam 1 milyon INTER, 23.828 yatırımcı satın aldı. Bu yatırımcılarda şimdiden ”INTER token ne zaman listelenecek?” sorusunun cevabını merak ediyor.

INTER token listeleme tarihi açıklandı! Habere ulaşmak için TIKLAYIN.

INTER token ne zaman listelenecek?

Geçtiğimiz günlerde Socios resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile INTER token’ın 11 Kasım 2021 tarihine kadar kilitli kalacağı belirtilmişti. Bu da demek oluyor ki listeleme bu tarihten sonra gerçekleştirilecek. Ancak bazı istisnalarda yaşanmıştı. ARG token kilitleri daha önce açıklanan tarihten önce açılmıştı. Yatırımcılar da benzer bir hamlenin gelebileceği ihtimali üzerinde duruyor.

İnter’in kripto parasının ilk olarak Chiliz’in kendi kripto para borsası olan Chiliz.net’te listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir