INTER token Binance’de listelenecek mi?

INTER token Binance

INTER token Binance’de listelenecek mi?

ABONE OL 

İtalya Serie A Ligi’nin en önemli takımlarından olan Inter‘in taraftar token’ı Socios ile yapılan iş birliği sonucunda üretilmiş ve ön satışı gerçekleştirilmişti. Yatırımcılar ve taraftar ise INTER token Binance listeleme haberini merakla bekliyor.

INTER Token Binance’de Listelenecek mi?

Socios’un 10 Eylül tarihinde ön satışa sunduğu ve 4 gün sonra da Chiliz.net borsasında listelediği INTER token’ın Binance’de listelenip listelenmeyeceği merak konusu oldu. Büyük bir yatırımcı kitlesi tarafından alınıp satılan INTER token, Fanmarketcap verilerine göre 19.2 milyon dolarlık değeriyle en büyük 8. taraftar token olarak kayıtlara geçti.

Binance beklentisi Chiliz.net borsasında listelendiğinden beri yatırımcılarda bulunuyor. Sosyal medyada özellikle Telegram ve Twitter’da INTER token yatırımcıları Binance listeleme haber bekliyor. Teknoküpür de süreci yakından takip ediyor ve listeleme haberinin açıklanması halinde sizlere ulaştırmayı bekliyor.

INTER token şu an hali hazırda Socios platformu, FTX ve Chiliz.net borsasından alınabiliyor. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

INTER token Binance’de listelenecek mi?

Inter’in Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Bugün, bizi sektöründe lider bir marka ile birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, pandemi döneminde kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının süregelen büyümesini ve çekiciliğini teyit etmekte. Bu forma bizim için özel bir anlam taşıyor, çünkü uzun yıllar bekledikten sonra Scudetto’yu göğsümüzde taşıyan ilk forma: bu yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşı ve onu Socios.com ve tüm taraftarlarımız ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Inter Milan forma önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Fan Token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alandır.

Bu özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER Fan Tokenın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz. Bugünün duyurusu, Socios.com’da yer alacak $INTER Fan Token’lar aracılığıyla gelişen bir dijital topluluğa katılarak, takımla etkileşimde bulunmak, önemli kararlara etki etmek ve ödüllendirilmek için sayısız fırsatın tadını çıkarabilecek, dünya çapından milyonlarca Inter taraftarı için yeni bir çağın başlangıcıdır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.