DZG token listeleme tarihi açıklandı!

DZG token listeleme tarihi

DZG token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve Dinamo Zagreb arasındaki iş birliği sonucunda DZG token üretilmiş ve 29 Eylül tarihinde ön satışı düzenlenmişti. Şimdi yapılan açıklama ile DZG token listeleme tarihi açıklandı.

İşte DZG Token Listeme Tarihi!

Daha önce ön satışı gerçekleşmiş olan taraftar token’ların listeleme süresi bir hayli fazlaydı. Socios bu konudaki kararını değiştirmiş görünüyor. INTER token‘ın ön satışı düzenlenmiş ve 4 gün sonra Chiliz.net’te listelemesi yapılmıştı. 29 Eylül tarihinde DZG token ön satışı düzenleyen Socios, bugün yaptığı açıklama ile 6 Ekim tarihinde DZG token‘ın Chiliz.net’te listeleneceğini açıkladı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

DZG token listeleme tarihi açıklandı!

GNK Dinamo Zagreb Yönetim Kurulu Üyesi Amra Peternel iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Taraftarların kulüp ile kişisel ve ayrıcalıklı bir bağ kurmalarını sağlayacak olan Socios.com ile dijital bir ortaklık imzalamaya karar veren bu bölgedeki ilk futbol kulübü olmaktan son derece gururlu ve mutluyuz. Dinamo, özellikle dijital dünyadaki tüm trendleri uzun yıllardır takip ediyor ve tüm yeniliklere her zaman iyimserlik ve heyecanla yaklaşıyoruz. Socios Barcelona, ​​​​Juventus, PSG, Milan, Manchester City gibi büyük kulüpler tarafından halihazırda kullanılan dünya çapında popüler bir platform.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Dinamo Zagreb’i ve tutkulu taraftarlarını Socios.com’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Dinamo, seçkin uluslararası ağımıza veya ortaklarımıza katılan ilk Hırvat spor organizasyonu oldu. Bu kadar ileri görüşlü bir kulüple bu yeni pazara girmekten mutluluk duyuyoruz ve Dinamo taraftarlarına Socios.com’da yer alan canlı bir taraftar topluluğuna katılma şansı vermeyi dört gözle bekliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.