Instagram hikayeleri iki katlı gösterecek

Instagram hikayeleri iki katlı gösterecek

Instagram hikayeleri iki katlı gösterecek

ABONE OL 

Bazı kullanıcılarda test edilmeye başlanan özellik ile beraber Instagram hikayeleri iki katlı olarak gösterecek.

Instagram hikayeleri iki katlı gösterecek

Popüler sosyal medya platformu Instagram, sürekli olarak yeni özellikler test ederek ve uygulayarak popülerliğini günden güne arttırmaya devam ediyor. En son yaptığımız haberde Youtube ile arasında süren rekabeti ileri seviyeye taşımak isteyen Instagram geliştiricileri, IGTV üzerinden reklamlarla para kazanılabileceğini test ettiğini açıklamıştı.

Dün bir açıklama yaparak, “Instagram deneyiminizi iyileştirmek için her zaman yeni yollar test ediyoruz.” dedi ve yeni bir özellik test edildiğini doğruladı. Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere yeni özellik ile beraber normalde tek şerit olan hikaye akışı çift katlı olarak görünecek ve tek seferde daha fazla kişinin hikayesini görmemiz sağlanacak.

Özelliğin tam olarak nasıl işlediği ve başka neler getireceği hakkında bir bilgi bulunmuyor, ayrıca test edildikten sonra sunulup sunulmayacağı ve sunulursa ne zaman sunulacağı da bilinmiyor.

Instagram hakkında daha önce de yazılımlar üzerinden yeni testler keşfeden mühendis Jane Manchun Wong, Nisan ayında bu özelliğin potansiyeli olduğunu belirten bir tweet atmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir